PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 259
ocen
7,9 10 1 12259
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Na początku było nie najgorzej ale z każdym odcinkiem serial stacza się po równi pochyłej.
Scenarzyści wymyślają coraz większe bzdety. Dla mnie osobiście nie do strawienia.
Rozumiem że fabuła w tym akurat przypadku ma być lekka, łatwa i przyjemna ale powinna choć w minimalnym stopniu trzymać się kupy. A tu mamy wielką kupę bzdur.
Może i komuś się to "dzieło" podoba. Ja sobie daję już spokój. Jest tyle znacznie lepszych seriali że na ten szkoda czasu.
O grze aktorskiej litościwie przemilczę.

speedy179

popieram ja wytrzymałem 4 odcinki.......

ocenił(a) serial na 10
damianczypek

To idzccie oglądać Muminki. Ja jestem po 12 i czekam na więcej. Akcja się dopiero rozkręca i coraz więcej pytań bez odpowiedzi się pojawia.

Lantis

jakich??

ocenił(a) serial na 10
damianczypek

Oglądaj to będziesz widział. Pojawił się jakiś młodociany prawdopodobnie syn wspólnika Fincha. Ciekawe co się stało z tym wspólnikiem, a Finch zachowuje się co najmniej dziwnie. Do tego ten młody chce poszperać i dowiedzieć się tego i owego co widać Finchowi się nie podoba. Reese zaczyna szpiegować Fincha, ciekawe do czego dojdzie...
Wątek z kolegami z C.I.A myślę że nie skończył się do końca. Do tego podobno śledzą Carter ludzie z dochodzeniówki i co rusz musi gubić ogon. Też myślę że się rozwinie. Ty damianczypek naprawdę myślisz że Person of Interest jest jak Dr. House ?

Lantis

prawie....

ocenił(a) serial na 5
Lantis

"To idzccie oglądać Muminki".
A po co od razu ta ironia?
Jednemu się podoba, innemu nie. Po prostu.

ocenił(a) serial na 4
Lantis

Arcydzieło !!!!!!!!!!!!!!! ??????????? Litości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nawet nie zauważyłem że "jakiś ktoś" czeka na więcej tego arcydzieła.

Polska to jednak dziki kraj.

ocenił(a) serial na 9
speedy179

Jest jednym z najlepiej ocenianych i innowacyjnych seriali, ale ci ci odpadli po paru odcinkach wiedzą lepiej...

ocenił(a) serial na 4
speedy179

Seriale lekkie, latwe i przyjemne nie musza byc az tak glupie. Dlatego ciezko oceniac ten serial nazbyt pozytywnie. Wiekszosc doroslych odbiorcow, podobnie jak i Ty, nie trawi takiego nawalu bzdur fabularnych. Zapewne z tego powodu systematycznie spada ogladalnosc Person of Interest. Tworcy po 2 sezonie zaczeli nieco zmieniac formule tej produkcji, ale nie zrezygnowali z komiksowych uproszczen, a bohaterowie wciaz psychologicznie sa plascy i szablonowi. Szukanie nowych schematow tez chyba nie pomoze. Ratuja ten serial odbiorcy najmlodsi, dla ktorych glupoty fabularne nie musza byc odstraszajace. Szczegolnie dobrze ten serial oceniaja milosnicy filmowych komiksow. Jest jakas prawidlowosc pomiedzy uznaniem Avengers za arcydzielo swiatowej kinematografii (ocena 10/10) a wystawieniem bardzo wysokiej oceny serialowi Person of Interest (9/10 albo 10/10).

ocenił(a) serial na 4
speedy179

Mi się udało obejrzeć raptem dwa odcinki, więc jak dalej jest tylko gorzej, to podziękuję.

ocenił(a) serial na 10
picki2

To żałuj. W porównaniu do wielu seriali ten jako jeden z garstki - ewoluuje. Każdy sezon jest o czymś innym i o dziwo dzięki niemu możesz poznać wiele o otaczającym ciebie świecie.

ocenił(a) serial na 3
rogacz1988

Jak ty się chcesz dowiadywać z takiej produkcji ' o otaczającym ciebie świecie ' to chyba wiem już na jakim poziomie znajduje się przeciętny odbiorca (quick quess- poziom kryminalnych zagadek miami?).
Nie silić się na odpowiedź- nie starać się wciągnąć w bezsensowną polemikę.

ocenił(a) serial na 3
ocenił(a) serial na 10
dzonsonfilmweb

Naucz się używać polskiego :) Bo jak na ten moment polinglisz ci wychodzi. Żałosne.
A co do mojego wpisu jak byś się choć trochę znał na zabezpieczaniach IT - byś zrozumiał go.

ocenił(a) serial na 3
rogacz1988

a ty naucz się czytać ze zrozumieniem :) skoro proste sformułowania po angielsku cię przerastają- dobrze, już tego nie robię. określenia 'żałosne' zostaw w domu, nie wynoś ich na dwór,a tym bardziej nie wnoś ich do internetu.

ocenił(a) serial na 10
dzonsonfilmweb

Jesteś w stanie cokolwiek wnieść do wątku czy się po prostu napinasz?

ocenił(a) serial na 3
rogacz1988

i vice versa :)

speedy179

Szukałem negatywnej opinii, bo też mi się nie spodobał ten serial, już po pierwszym odcinku, a ten ocean wysokich ocen trochę mnie dezorientował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones