PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 259
ocen
7,9 10 1 12259
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

5x13

użytkownik usunięty

Czuję pewną pustkę teraz. 5 lat oglądania serialu na bieżąco a teraz nie wiesz co ze sobą zrobić. Spodziewałem innego zakończenia. A tu zginął tylko Reese co było raczej oczywiste. Spodziewałem się śmierci Harolda. Fusco był dla mnie 50/50 i gdyby zginął to wg mnie byłby pochowany jak bohater. Elias był dla mnie trochę obojętny. Jak przeżyje - fajnie, jak zginie - też ok. Śmierć Root była dla mnie największym zaskoczeniem, większym niż śmierć Carter. Wtedy gdy ginęła detektyw to wszystko się przedtem aż za dobrze ułożyło z tym HR. Co do Shaw to byłem pewny, że przeżyje. Chyba najlepsza postać (bo socjopatka :D). Serial pozostawił otwartą furtkę faktycznie, ale mam nadzieję, że to koniec. Z Archiwum X ruszyło po latach i wg mnie wcale to dobre nie było. Daje serialowi 8. Było kilka słabszych odcinków, ale to proceduralne były i nigdy nie przeszkadzały w oglądaniu. Najlepsze odcinki serialu? 3x09 "The Crossing", 4x11 "If-Then-Else", 5x10 "The Day The World Went Away"

ocenił(a) serial na 10

Wiesz mi brakowało by 4 i 5 sezon poświęcić tylko wojnie SI a na zakończenie zrobić takie że Samarytanin łączy się z Maszyną i tworzą Jedność. Samarytanin zyskuje moralność Maszyny i jej uczucia, emocje ( bo po odcinku YHWY wiem że Ona ma emocje i uczucia) a Maszyna zyskuje możliwości Samarytanina i razem rządzą sprawiedliwie światem.
Grałeś w pierwszego Deus Ex-a ? Bo chciałbym coś porównać ale nie chcę spojlerować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones