PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556186}

Iluminacja

Enlightened
6,8 1 701
ocen
6,8 10 1 1701
Iluminacja
powrót do forum serialu Iluminacja

słodko-gorzki

ocenił(a) serial na 6

W gruncie rzeczy jest to obraz dość przygnębiający. Główna bohaterka przeszła wewnętrzną przemianę, przynajmniej na pierwszy rzut oka, ale wciąż pozostaje usidlona przez swoje ego, miota nią na zmianę gniew i smutek. Wszystko to okraszone afirmacyjnymi tekstami pod koniec każdego odcinka. Na dodatek Amy nieustannie mierzy się z oporem i niechęcią ludzi, którzy ją otaczają, mimo to kontynuuje swą wędrówkę. Wciąż jednak pozostaje we mnie wielki znak zapytania jak w ogóle przyszło jej do głowy podjąć wyzwanie pogodzenia korporacyjnej rzeczywistości z duchową wolnością? Odważna próba, nie jestem jednak pewna czy udana.

Jasmina

Jaką przemianę? Była niezrównoważoną neurotyczką o osobowośći kruchej jak skorupka jajka i nadal taka jest.

ocenił(a) serial na 5
Jasmina

Hmm.. serial trochę pokręcony z dziwnymi przemyśleniami pod koniec odcinka. Co prawda widziałem tylko pierwszych 5 odcinków więc nie jestem jakimś super fanem. Po prostu jak wpadnę na niego przypadkiem pstrykając po kanałach to oglądam. Ale bez rewelacji.

ocenił(a) serial na 7
Jasmina

ogladam ten serial, bo lubie ludzi dazacych do celu, pomimo przeciwnosci losow. Mam nadzieje, ze w koncu Amy uda sie osiagnac swoj cel, chociaz jest troche jak ja: zbyt naiwna. Z bogaczami nigdy nie wygrasz, a rewolucje to sobie na fb czy twitterze mozemy prowadzic. No ale... kto wie, moze jakas 'bomba' wybuchnie w tym serialu. Nudny? Nie zabijaja, nie biegaja z bronia, nie ma wybuchow. Trzeba rozumiec, czego bohaterka chce, zeby nie zanudzic sie na smierc.

ocenił(a) serial na 8
mr_bombastic

Świetny serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones