PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556186}

Iluminacja

Enlightened
6,8 1 700
ocen
6,8 10 1 1700
Iluminacja
powrót do forum serialu Iluminacja

Niedoceniony

ocenił(a) serial na 7

niełatwo wejść w ten serial, bo pierwsze odcinki są specyficzne, nie każdemu podejdzie taki klimat i opowiadana historia, ale im dalej tym lepiej - 2. sezon jest znakomity, znacznie lepszy od pierwszego; zresztą HBO ma to do siebie, że w ich seriale trzeba się wkręcić; bohaterowie Enlightened są ciekawi, nietypowi i w zasadzie każdy ma swoje zalety i wady; aktorsko wygląda dobrze, szczególnie charyzmatyczna Laura Dern; fabularnie interesujący - na poważnie, ale lekko i z humorem

Szkoda anulacji po zaledwie 2 sezonach, ale może to i lepiej, wątki w zasadzie zostały pozamykane, później mogłoby być gorzej...

ocenił(a) serial na 7
Pauleta

A ja jestem ciekawy... kolejne sezony mogłyby być ciekawe ze względu na pomysły bohaterki :)

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Zgadzam się. Zaczęłam oglądać żeby wykreślić z listy i już obejrzałam do końca. Bardzo specyficzny serial, ja oglądałam go z jednej strony odbierając bohaterów jako mających niezbyt udane życie, ze współczuciem a zarazem wcale mnie ten serial nie dołował. Może dlatego że główna bohaterka była taka optymistyczna i wesoła chociaż bardzo irytująca, dobrze zagrana bo szczerze jej nie lubiłam, na jej widok czułam coś w stylu jej koleżanek w pracy. Bardzo bardzo irytująca postać ale serial bardzo ciekawy, niepodobny do żadnego, może nei serial życia ale fajna odskocznia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones