PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750970}

I nie było już nikogo

And Then There Were None
7,7 22 966
ocen
7,7 10 1 22966
7,3 3
oceny krytyków
I nie było już nikogo
powrót do forum serialu I nie było już nikogo

u mnie najwięcej sympatii ma generał John McArthur (Sam Neil), nie był zimnym mordercą tylko oszalałym z rozpaczy mężem, który zabił w afekcie i bardzo tego żałował. o dziwo Lombard chociaż sprawa z tubylcami paskudna, ale na pewno był pozbawiony hipokryzji i nie wybielał się.
Najmniej sympatii to Emily Brent, zakłamana zła dewotka, Anthony-pijak który zabił dzieci, kawał aroganckiego...Detektyw Blore - psychopata, o czym świadczy przede wszystkim jego zbrodnia.

ocenił(a) serial na 10
Habia

Ja największą sympatią darzę Lombarda, jako jedyny nie wypieral się swojego czynu.

Habia

Bez wątpienia Sędzia, Generał, i Lombard najlepsi. Najgorsi mordercy dzieci i policjant.

Habia

ja największą sympatię czułam do Dr Armstronga ale tylko ze względu na aktora! postać sama w sobie była okropna ale nie mogłam oprzeć się Toby'emu :V

ocenił(a) serial na 8
cieplaherbatka

ano też lubię aktora Toby'ego, ale zdecydowanie najatrakcyjniejszy dla mnie z aktorów tam jest Aidan Turner jako LOmbard no i jego postać też , drań ale totalnie szczery i najrozsądniej się zachowujący tam

ocenił(a) serial na 8
Habia

Po zapoznaniu się ze zbrodniami osób zamkniętych w domu, właśnie Emily Brennt jako jedyna jest niewinna. Nie okazała litości tej dziewczynie, jest dewotka, ale czy całkowicie zła? Nie mogła przewidzieć że dziewczyna popełni samobójstwo. Jakby sędzia miał wszystkie dowody mógłby skazać na śmierć albo więzienie wszystkich gości, z wyjątkiem P. Brennt.

ocenił(a) serial na 7
margarettap

A jednak wyraźnie nie żałowała tej dziewczyny, którą wcześniej tak hołubiła i traktowała jak cókę.. ślepa na uczucia innych, niezdolna do współczucia, pyszna i zarozumiała. I ta dziwna scena z oblizywaniem palca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones