PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629532}

Hunter x Hunter

8,3 6 055
ocen
8,3 10 1 6055
Hunter x Hunter
powrót do forum serialu Hunter x Hunter

Nie mogę zrozumieć dlaczego Gon tak bardzo podziwia swojego ojca ?
Jego ojciec nie chcę się z nim spotkać, tym bardziej nie chcę go w ogóle poznać, ciągle tylko od niego ucieka i prosi swoich przyjaciół by mu wkopali.
Ponadto ci dwaj nigdy ze sobą nie zamienili nawet słowa, żadnego listu ( oprócz tego co Gon dostał po otrzymaniu licencji łowcy ).

Dlaczego zamiast pogardzać nim Gon go ubóstwia?

Rozumiem chęć poznania ojca, ale nie rozumiem tej całej fascynacji i braku jakichkolwiek negatywnych uczuć w stosunku do swojego ojca . Jedyne co wiadomo to , że Gon go podziwia, ale za co ? Tego już nie wiem czy za bycie wspaniałym łowcą? Co mu po takim ojcu jak nigdy nie widział go na oczy?

Przecież dla Ginga ważniejsza była jego kariera i życie bez kłopotu jakim nie wątpliwie był dla niego syn. Pozbył się Gona bo mu przeszkadzał.

Dlaczego w takim razie Gon go nie nienawidzi lub chociaż nim gardzi ?
Nie mogę też zrozumieć dlaczego Gon chce poznać ojca który go nie chce a nie chce dowiedzieć się niczego o swojej biologicznej matce. to

To jest dla mnie po prostu dziwne.

Dla mnie sens maiłoby ,że Gon szuka kontaktu z ojcem po to by powiedzieć mu, że go nienawidzi i że dla niego on jest nikim, albo chociaż po to by pokazać mu co stracił odrzucając takiego syna.
Według mnie byłoby to bardziej sensowne a tak nie wiadomo po co jest wątek z wyrodnym ojcem i jego różnymi zadaniami/ pułapkami.
A wy co myślicie o tym ?

ocenił(a) serial na 10
elex

O ile dobrze pamiętam to wyjaśnienie miałeś w anime, dobrze tego nie pamiętam ale coś mi świta, że Gon mówił, że chciałby zostać łowcą tak jak jego ojciec, jest zafascynowany tym, że wolał nim zostać niż być z nim i uważa to za coś niesamowitego. I to nie prawda, że Ging o nim w ogóle nie myśli i chce by przyjaciele mu wkopali, właśnie myśli o nim cały czas, dlatego stworzył grę by rozwinąć jego umiejętności i nie tylko to... chce go wytrenować, a tego dlaczego nie chce się z nim spotkać i w jakim celu robi to nie wiemy, pewnie kiedyś wyjaśnienie będzie ;p

ocenił(a) serial na 10
elex

Zauważ jak wychowała go ciotka Mito, wpajała mu że (nie pamiętam słowo w słowo) aby kogoś zrozumieć trzeba poznać przyczynę jego złości. Gon nigdy nie pała do kogoś nienawiści, zawsze stara się dojść do źródła problemu. Tak samo jest z Ginem, Gon chce przekonać się na sobie czy bycie łowcą jest aż tak wspaniałe, zauważ że w życiu codziennym rodzice często zostawiają dziecko by np. spełnić się zawodowo. Gon nie chce nienawidzić swojego ojca tylko dlatego że chciał spełnić swoje marzenia.

ocenił(a) serial na 10
elex

Gon podziwia ojca dlatego że ten poświęca się dla świata dlatego nie ma czasu spotkać się z synem. Tak powiedział gon w jednym z odcinków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones