PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702902}
6,7 18
ocen
6,7 10 1 18
How I Met Your Dad
powrót do forum serialu How I Met Your Dad

że ten serial byłby lepszy gdyby historia nie opowiadała by zupełnie nowej historii tylko ze strony żony Teda wtedy mogły by być dobre nawiązania do pierwowzoru. np. ona se siedzi przy barze z kolegą/koleżanką a w tle było by widać jak Ted i reszta tam gdzie zwykle się wygłupia.

nieznajomy43

też, tak myślę, ale już jest odc. w najnowszym sezonie w którym Ted opowiada co Matka robi w ciągu ostatnich lat, tytuł tego odc to chyba ,,how your mother met me'' więc już raczej tego nie zrobią...

eminem_filmaniak

to musiała mieć strasznie nudne życie skoro zmieściło się ono w jednym odcinku. :)

nieznajomy43

To by dopiero było denne. Kto by to oglądał skoro wszyscy już wiedzą jak się poznali i jak to się wszystko skończyło? Geez...

Bartonson12

Przecież w HIMYM nie chodzi faktycznie o to, jak Ted poznał matkę, tylko o całe perypetie po drodze, szczególnie że większość odcinków nie miała kompletnie nic wspólnego z wątkiem matki.

Madoq

Szczególnie, że w tej wersji częściej pojawiał by się gość z zespołu który zawsze się wtrąca i płoną mu oczy (nie wiem jak się nazywał).

Madoq

Tyle że głównym punktem była matka. Gdyby nie to nikt by tego serialu nie oglądał, bo po co, skoro jest o miliard razy lepsza The Big Bang Theory i Friends?

Bartonson12

Friends to już nie ma za bardzo, zresztą nie chodzi mi to o jakość serialu, tylko o fakt, że nikt raczej nie oglądał dziewięciu sezonów tego serialu tylko po to, by dowiedzieć się, jak Ted poznał Tracy.

Madoq

Właśnie po to wszyscy to oglądali. Żarty albo nie były śmieszne albo były zjechane od innych sit-com'ow, poziom drastycznie spadał. Tylko matka ratowała serial.

Bartonson12

Trudno mi uwierzyć w to, żeby ktoś oglądał 9 sezonów nieśmiesznego sitcomu tylko po to, by się dowiedzieć, jak Ted poznał matkę.

Madoq

Przecież to był jedyny powód tego.

Bartonson12

To trochę smutne, bo jest cała masa świetnych seriali, nie trzeba się męczyć z tymi, których się nie lubi, tym bardziej, że można by po prostu obejrzeć tylko odcinek, w którym pokazują matkę, jeśli komuś tak bardzo na tym zależy. Co i tak jest dla mnie sytuacją absurdalną.

Madoq

Jeśli obejrzą finał nie będą wiedzieć co z innymi wątkami. Marshall sędzią. Lily następne dziecko.

Bartonson12

Ale co to interesuje kogoś, kto ogląda serial tylko dla poznania matki?

Madoq

Idiotycznie wygląda oglądanie serialu bez zaznajomienia się z poprzednimi wątkami.

nieznajomy43

Za mało "se" :P

enterius

Tak se sobie myślę.... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones