PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702902}
6,7 18
ocen
6,7 10 1 18
How I Met Your Dad
powrót do forum serialu How I Met Your Dad

"Stacja zdecydowała się nie zamawiać "How I Met Your Dad", który miał być spin-offem "Jak
poznałem waszą matkę", rozgrywającym się w innym mieście."

puci11

jeszcze nie ;) CBS nadal potrzebuje zamówienia na jedną komedię, nie wiadomo jak skończą się negocjacje HIMYD, bo stacja chce współprodukować ten serial i zarobić na nim więcej niż zarobiła na produkowanym przez 20th Century Fox HIMYM. Jeśli się nie dogadają, wówczas CBS zamówi inną komedię. (Teoretycznie wszystko miało być wiadomo do wczoraj, dlatego wielu uznało, że stacja odpuściła sobie ten serial ;))

hubert_wentland

wiadomo coś na ten temat może nowego ? :D

21kamilka21

wiadomo, że nic z tego, bo CBS obciął godziny komedii żeby zmieścić w jesiennej ramówce Supergirl :)

hubert_wentland

aha, no szkoda bo myślę, że mógłby być to ciekawy serial z perspektywy matki i jak ona to widziała i przeżywała :p

21kamilka21

nie o tym miał być How I Met Your Dad, nowy serial miał przedstawiać kompletnie nową historię, niczym nie związaną z Tedem i jego żoną :) powstał jeden odcinek w tej konwencji i nie spodobał się stacji.

hubert_wentland

o kurczę, a to przepraszam myślałam, że to o Tedzie i jego żonie... :) dzięki za sprostowanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones