PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 169 881
ocen
8,3 10 1 169881
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Nie rozumiem jak ten serial może mieć tak dobrą ocenę, obejrzałem właśnie cały i robiłem to ponad miesiąc ,gdzie seriale po które miały 8 sezonów kończyłem w max 3 tygodnie. Drugi taki serial to Better Call Saul który i tak jest lepszy od tego. Praktycznie prawie na każdym odcinku od 4 sezonu zasypiałem i oglądałem na siłę, ponieważ nie lubię nie kończyć czegoś co zacząłem. Sugerowałem się oceną na filmwebie i żałuję że w ogóle włączyłem pierwszy odcinek. Chiałbym dowiedzieć się czegoś od osób które dają mu 9/10 gwiazdek, co w nim jest takiego ciekawego że ma aż 7 miejsce w top netflixa.

ocenił(a) serial na 3
123xxx

Ja się dołączam.

ocenił(a) serial na 5
123xxx

Skąd wysoka ocena?
Ludzie lubią oglądać ładne wnętrza, elegancko ubranych panów i panie. Czują się wtedy wpuszczeni do świata blichtru i prestiżu. Gdyby zrobić podobnie nudny jak flaki z olejem serial o rywalizacji żuli w jednym z dystryktów NY, to nie miałby tak wysokiej oceny.

HoC jest nudny, powtarzalny, a wiele wątków jest kompletnie bez sensu (przykładem; wątek irytującego pisarza ramotek Toma). Te najciekawsze są topione bardzo szybko.

ocenił(a) serial na 10
przewrotnie

Ależ smutny z ciebie człowiek, ludzie lubią oglądać omg gdybym tak myślał to chyba bym nic nie oglądał

ocenił(a) serial na 10
przewrotnie

dobra projekcja, współczuje

ocenił(a) serial na 4
123xxx

Nie oglądałem jeszcze House of Cards, jedynie pierwszy odcinek który mnie niezbyt zainteresował, nie skreślam go jednak i może kiedyś dam mu szanse, z uwagi na ogromną sympatie do Kevina Spacey. Co innego mnie jednak nakłoniło do odpowiedzi. Stary, Better Call Saul to serialowy majstersztyk, tu nie ma miejsca na dyskusje.

123xxx

byl taki film pod tytulem "To nie jest kolejna komedia dla kretynów", a jak dalej nie kumasz to unikaj tez reklam i sklepow mediamarkta. nie oglada sie czegos tylko przez wzglad na ocene gawiedzi internetowej, a tym bardziej ludzi ktorych nie znasz i o ktorych nic nie wiesz poza tym ze statystycznie wiekszosc z nich to muminki i lemingi.

ocenił(a) serial na 10
123xxx

to polecam unikać seriali jak Better Call Saul, Six feet under, House of Cards czy Utopia i reszte tego typu :) Ewidentnie bardziej wymagające kino Cie nudzi

ocenił(a) serial na 4
sefeyere

Dzięki mordeczko za radę i wypisanie jakiego chłamu mam unikać, tak zrobię. Utopię oglądałem, ledwo. Nawet to że nie lubię nie kończyć tego co zacząłem, nie pomogło mi w przebrnieciu przez przynajmniej 3 odcinki tego g*wna :)

123xxx

które zatem uważasz za ciekawe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones