PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93096}

Hotel Zacisze

Fawlty Towers
7,9 21 883
oceny
7,9 10 1 21883
8,7 9
ocen krytyków
Hotel Zacisze
powrót do forum serialu Hotel Zacisze

Nie każdy odcinek jest genialny ale całościowo to jeden z lepszych seriali komediowych.
No i wspomnienia z lat 90-tych kiedy go emitowano. Ehh...

ocenił(a) serial na 7
armarange

A który to odcinek ?

ocenił(a) serial na 8
Amaelamin

Odcinek 7 – Problemy z komunikacją

ocenił(a) serial na 7
armarange

W takim razie muszę obejrzeć bo nie pamiętam tego odcinka. Dzięki ;)

ocenił(a) serial na 8
Amaelamin

Należy się pinć złoty

ocenił(a) serial na 7
armarange

Mam tylko pisiont groszy ;D

ocenił(a) serial na 8
użytkownik usunięty
armarange

Ten serial był emitowany we wczesnych 80' albo późnych 70', już nie pamiętam, ale miałem wtedy może 7-8 lat i obejrzałem każdy odcinek. Ubaw niesamowity.

ocenił(a) serial na 8

W Polskiej tV widziałem go w początkach 90-tych lub w okolicach 89 roku. Może widziałeś go wcześniej ode mnie w takim razie ale chyba nie w polskiej tv?

użytkownik usunięty
armarange

Na 100% w polskiej TV. Wtedy był tylko 1 i 2 program. Serial jest z 1975 roku, więc pod koniec 70' lub na początku 80' pewnie telewizja wykupiła prawa do emisji. Pamiętam, że serial był emitowany o 18:00, potem był Muppet Show następnie Dobranocka, więc miałem 1,5 godziny dobrej zabawy, jeśli przekonałem rodziców, żeby poszli do sąsiadów. :)

ocenił(a) serial na 8

Muppety , Fraglesy itd. to też pamiętam ale z lat 80-tych. Widocznie Hotel Zacisze był co najmniej dwukrotnie emitowany w polskiej TV. Coś innego niż program 1 i 2 TVP powstało dopiero w początkach lat 90-tych , Polonia 1 i Polsat, TV Polonia.

użytkownik usunięty
armarange

Jestem rocznik 71', a oglądając Hotel Zacisze, nie wszystkie gagi rozumiałem, więc nie mogłem mieć więcej niż 8-9 lat. Muszę poszukać gdzieś jakichś danych.

ocenił(a) serial na 8

Nie potrzebuję dowodów, wierzę Ci na słowo. Rocznik 71 nie kłamie w takich sprawach ;-)

użytkownik usunięty
armarange

He he, ale tylko rocznik 71'? Nie no, nie miałbym powodu, żeby kłamać. ;)

ocenił(a) serial na 8

Roczniki z lat 70-tych to dobre roczniki. Na całe szczęście nie miałeś smartfona zaraz po urodzeniu , pamiętasz czasy VHS i kupowania kopii znanych hitów na bazarach. To wystarczy by wierzyć Ci bez warunków wstępnych. Rzekłem. ;-)

użytkownik usunięty
armarange

No tak, ze smartfonem do tej pory jestem na bakier. :D
Dzisiejsza młodzież, przy obecnym dostępie do internetu i innych mediów, nie ma pojęcia co to znaczy szukać jakiejś płyty z muzyką czy filmem po różnych bazarach, targach itd. Teraz to jest zwykły zakup, ale w tamtych czasach kupno płyty Iron Maiden czy Black Sabbath graniczyło z cudem. Ale jak się już taką płytkę kupiło jakimś cudem, to się rządziło. Howgh :D

ocenił(a) serial na 8

Bardziej doceniało się wtedy to co się miało. Filmy bardziej się podobały bo teraz ten nieograniczony dostęp powoduje pewien przesyt ale także niektórym w tyłkach się przewraca i hejtują całkiem dobre filmy. Iron Maiden słuchałem od ok.87 roku od płyty Seventh son.. teraz już ich nie słucham, ale wciąż do metalu wracam tyle że ostrzejszego po stokroć. Kasety magnetofonowe to też był "klimat" , kupiłem taką raz na dwa czy trzy miesiące , kosztowała 11.000 ( nie było jeszcze denominacji ) i cieszyłem się nią całe miesiące np Vulgar Display of Power Pantery czy inna Metallica

użytkownik usunięty
armarange

No właśnie, bardziej się doceniało, bo ciężko było zdobyć, ale tym większa satysfakcja. Co do Ironów, to dla mnie najlepsze płyty powstały przed 87', oprócz Killers, która nie podchodzi mi do dzisiaj. The Number of the Beast, Powerslave i Piece of Mind uważam za najlepsze. Generalnie, najwięcej słucham Hard Rocka, Heavy i Thrash Metalu, zahaczam o Death i Black Metal ale zdecydowanie rzadziej. Najmilej wspominam kupno Bastarda KATa, na kasecie, jechałem na przepustkę z woja i wypatrzyłem ją w kiosku na dworcu w Białymstoku. Stała tam, otoczona różnymi Akcentami, Boysami i Bayerfullami, widok bezcenny. :D Wtedy też kupiłem Seasons End Marillionu, już z Hogartem na wokalu. Dwie perełki jednego dnia, to było coś. :)

ocenił(a) serial na 8

Ja nawet kupowałem pirackie kasety Pink Floydów np Animals czy Middle nie mówiąc o Dark Side of The Moon. Z death metalu Morbid Angel, Suffocation, Bloodbath, Death, Vader itd. , ale polecam Ci też Hate Eternal także jako totalnie masakrującą uszy kapelę.

użytkownik usunięty
armarange

Tu jest dowód na to, kiedy powstał pierwszy i jedyny polski dubbing do Hotelu Zacisze.
http://polski-dubbing.wikia.com/wiki/Specjalna:Szukaj?search=hotel+zacisze&fullt ext=Search
Czyli koniec lat 70', dobrze myślałem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones