Homeland
powrót do forum 8 sezonu

Szkoda że koniec :/

ocenił(a) serial na 9

Świetny serial, czasami przy nudny ale do czasu aż coś przykuje uwagę.
Jeden z niewielu seriali o szpiegach który uwielbiam, który obejrzałem drugi raz, polecam obejrzeć The Company 2007 i The Agency 2001-2003.

ocenił(a) serial na 8
pelem28

Nie zamierzają kręcić dalej ? Zostawią taki bullshit z końcówki 8 sezonu ?

ocenił(a) serial na 9
Valhilla

Nigdzie informacji nie znalazłem żeby była jakaś szansa,ale wiadomo może ktoś wyskoczy z tematem za kilka dni pociągną o kolejny sezon albo dwa. Zakończenie moim zdaniem jest świetne coś podobnego jak z filmu "Czerwona Jaskółka"ostatni odcinek dał nam zakończenie ale możliwość kontynuacji.

ocenił(a) serial na 8
pelem28

Hmm. Mi zakończenie nie podeszło. Fajnie że ... no właśnie zakończyli wątki. Zabili informatyka :-( Z dziewczyny zrobili naiwną zdrajczynię. końcówka naiwna przecież nikt jej nie zaufa do tego stopnia żeby miała szanse wykradać istotne informacje. Przecież każdy ją będzie podejrzewać . jest spalona po obu stronach. i tak dobrze że nie mając pomysłów mieliby ciągnąć tego jak tasiemca.

ocenił(a) serial na 9
Valhilla

Mi się wydaję że właśnie o to im chodziło zrobić z niej zdrajczynie, jak chciała zabić Saula no to na bank nie mógł jej zaufać, może taki miała cel i tak to zaplanowała :). Spalić mosty i zacząć od nowa , widać jak Saul się uśmiechnął czytając wiadomość, od razu wiedział że o to jej od początku chodziło, wciąż chroni swój kraj po swojemu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones