Homeland
powrót do forum 1 sezonu

Właśnie wyszło na dvd polskie wydanie pierwszego sezonu. Śmierdzącym leniom z Imperiala nawet nie chciało się zrobić polskich napisów. Są za to tureckie, hebrajskie i rumuńskie - do wyboru, do koloru. No i jest nieśmiertelny lektor polski 2.0. Jeżeli już ktoś chce kupować, to polecam na brytyjskim Amazonie. Tamtejsze wydanie pierwszego sezonu na Blu-ray jest tańsze od polskiego na dvd, już nie mówiąc o brytyjskim wydaniu dvd, które kosztuje w przeliczeniu o jakieś 50-60 zł mniej niż w PL.

ocenił(a) serial na 8
Darko_4

Dziwni ci Polacy.....
Chyba nie chcą zarobić bo polskie napisy powinni przynajmniej zrobić.....

Darko_4

Szczerze mówiąc, byłem w szoku. Coraz rzadziej dziś dodaje się lektora, ale napisy to jest mus. Niestety nie spojrzałem i kupiłem nasze krajowe wydanie. Wprawdzie nie potrzebna mi polska wersja, ale jednak jak się z kimś chce ten serial obejrzeć, to powstaje problem a lektora nikt juz dziś nie chce słuchać. No, ale skasować 130zł za dvd, to mogli...

ocenił(a) serial na 8
Tracker

Drogo oj drogo ciekawe czemu aż tyle, opakowane też takie sobie......

ocenił(a) serial na 7
Darko_4

Jasna by ich cholera wzięła!! Faktycznie,do d..z takim wydaniem!

ocenił(a) serial na 10
jacekg9

Później przyszło mi przez myśl, że to wydanie mogło być jeszcze gorsze, bo przecież mogli na siłę przetłumaczyć tytuł na przykład na "Wirujący szpieg" albo "Domowisko", a jednak się powstrzymali;-)

ocenił(a) serial na 8
Darko_4

Jakby się uprzeć to ''Ojczyzna'' to niezłe tłumaczenie:D.
Tylko że pan B nie ma wartości zdradza żonę a to nie poprawne politycznie:D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones