Homeland (2011-2020)
Homeland: Sezon 5 Homeland sezon 5, odcinek 9
odcinek Homeland (2011-2020)

Podstęp Litwinowa

The Litvinov Ruse 55m
8,3 610
ocen
8,3 10 1 610
Homeland
powrót do forum s5e9

Sezon 5 odcinek 9

ocenił(a) serial na 10

Rewelacyjny!

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Wasik jest;) Wiec reszta pojdzie z gorki, wpadne na jedna lekcje i bede jak rasowy pan gospos, jeden taniec z odkurzaczem, ja bede gral role odkurzacza:D hrhr

kepac

ty będziesz grał rolę pana wąsika Z odkurzaczem xd
ewentualnie trzeba Cię nauczyć w którym momencie masz się zachwycać i mówić odpowiednie kwestie xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Lekcje trzeba przeprowadzic starannie, wiec nie obejdzie sie bez odpowiedniego pokazu albo poprowadzenia:D Nie bedzie tak latwo, trzeba czasem dac cos od siebie:P

kepac

znajdzie się jakiś pręgierz w razie niesubordynacji xd
Ale prezentacja nie powinna być trudna ^^

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No to zostaje obgadanie co i jak, gdzie i kiedy, po co dlaczego, no i zeby per333 sie czasem nie wprosil:D
Mowie ze bede dzielny:D tzn sprobuje^^, moze Wojtus cos poradzi, on smiga w fartuszku jak ta lala:D

kepac

No co ty, taka lekcja dla niego nie byłaby dostatecznie realistyczna więc pewnie nie zaszczyciłby nas swoją obecnością.
jak nie będziesz pojętnym uczniem przywiązany do tego pręgierza będziesz oglądać ckliwe,homelandowe sceny przez całą noc xd

Myślę, że jako gosposie musicie obydwoje przejść odpowiednie szkolenie,zmienić pewne poglądy i tak dalej xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No chyba za duzo rzeczy nie trzeba zmieniac:D Nie ma jakiegos rygorystycznego szkolenia gdzie sie traci to i owo?:D
Fartuszek i tak spasuje;)

Z tym ogladaniem scen homelandowych to taki pretekst zebyscie wy mogly patrzec i wzdychac:D, kazdy rekrut to kolejna okazja na ohy i ahy, a obowiazki obowiazkami, nie mozna ich zaniedbywac, bo sie odkurzacz obrazi:P

kepac

Jest! ale możemy złagodzić reguły,ten jeden raz,dla dobra sprawy xd

przejrzałeś naszą taktykę. Ale to ma też na celu wpojenie pewnych rzeczy które są niezbędne do zostanie gosposiem. My też się wtedy męczymy uwierz xd nie da się tego obejść. Jednak jeśli ,chcesz może zaostrzyć jakoś kare na przykład....ruda farba?Trafiłam w twe oczekiwania ?:D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ciekawa ta sprawa sie wydaje:D No i ile osob bedzie mialo z tego korzysc i jaka?:)
Ruda farba to raczej dla Wojtusia i to chyba jako nagroda:D

Jako ze jestescie rozpracowane, wiec powinienem zostac honorowym czlownkiem z urzedu:D Pytanie czy nie lepiej przechodzic przez rekrutacje:D Kto wie jak to wyglada tak naprawde:D 10 godzinny maraton telenoweli prosto zza oceanu, no ale jak beda krecone wlosy sie gdzies przewijaly to sie moze skusze bez bicia:D

kepac

Korzyścią samą w sobie jest zaliczenie do naszego szlachetnego grona.
Możesz zostać przedstawicielem,ewentualnie możesz odpowiadać za rekrutację ale pod ścisłym nadzorem.

Tak naprawdę to wygląda super, ale to wszystko ściśle tajne,rozumiesz,musisz spełniać odpowiednie wymagania.

Nie obrażaj,żadne telenowele zza oceanu.
Ewentualnie lokalne.
Choć ostatnio jest jakiś szał na tureckie,to może być stosowane jako sromotna kara!
Ale to nie z mojej strony.
Fetysz kręconych włosów czyżby ;>

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Te tureckie to ja wciagam nosem:D Sulejmany itd hahaha Wiec zadna kara mi nie straszna:P Co do wymagan to wasik jest:P Byla taka laska z Peru co miala krecone wlosy:D Widzisz jaki ja obeznany, bardziej niz niejedna gosposia:D

kepac

O kurde! Tv schodzi na psy,Sulejmana oglądac xd
jak to znasz to na bank jesteś gosposiem,może nawet pominiemy cięższy etap rekrutacji by ci zrekompensować uszczerbek psychiczny który wystąpił po obejrzeniu tego serialu xd

Czyli kręcone,mi wystarcza potargane o odpowiedniej długości,coś jak wąsik xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No to jestesmy dogadani:D Okres rekrutacyjny skrocony, moze dostane jeszcze jakies przywileje?:D

Dosaniesz nozyczki i mozesz targac ile wlezie:D, powiedzmy ze to bedzie ostatni etap rekrutacji:D

kepac

No nie wiem,przywileje się chyba skończyły i tak dostajesz łagodniejszą formę xd

Nożyczkami to mogę uciąć najwyżej,targać to trzeba innego narzędzia xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Brzmi bardziej jak jakas droga przez meke niz lagodniejsza forma rekrutacji, no chyba ze jakis bonusik gdzies sie czai gdzies na samym dole takim ledwo widocznym druczkiem:D

kepac

bonusik sie dostaje za dobre sprawowanie xd
No wiesz,gosposią nie zostaje się od tak sobie, trzeba zapracować na taki tytuł^^

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Przeciez ja ani jednego zlego slowa nie powiedzialem tutaj:P Chyba mozna to zakwalifikowac do dobrego sprawowania?:D Zgodzilem sie nawet na krzeslo i rozne testy:P Ten z bananem to jakis dziwny^^

ocenił(a) serial na 8
drarry55

A to ten piany miał takie?:-), bo jakoś nie zauważyłem, przypomnij mi...

WOLVERINE55

nie rozumiem.Duża ilość komentarzy nie wiem do którego odnosi się twój. wyjaśnisz? :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No przypomnij mi ckliwe i wzruszające momenty z tym panem od piany bo nie pamiętam jakoś.

WOLVERINE55

Aaaa,no właśnie że żadnych nie ma! raczej Pan od Piany nie paskuje to zbyt ckliwych scen. ewentualnie może jakąś minimalną z S4 by się na siłę znalazło...ale poza tym nie ma to nie ma się czym zachwycać (jesli ktoś lubi ckliwe seny z ich udziałem oczywiście) bo np. gdyby ktoś lubił ckliwe momenty z Carrie i Brodym to prawdopodobnie mógłby zapomnieć jaki jest dzień tygodnia na oglądaniu ich xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ja lubię i choć jestem facetem nie wstydzę się do tego przyznać.

WOLVERINE55

nie twierdzę że to powód do wstydu,ewentualnie zostaniesz gosposiem xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

On juz jest od dawna w waszym gronie;) Za pozno zeby go uratowac, baju panocku:P Zabieraj sie za czytanie lektury pod tytulem: Jak nie przesolic zupy pomidorowej.

kepac

ty też skrycie należysz do naszego grona, tylko tak udajesz... wiem,że masz przygotowane oh i ah na trzy najbliższe odcinki xd
Nauczymy go robić taką zupę jaką zrobiła Miranda (Alison) kiedy grała w LOTR,każdemu posmakuje !

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Dawać fartuch :-), najlepiej z napisem:I Love Carrie And Broddy.:-).

WOLVERINE55

chyba widziałam taki na allegro :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

I w 3x1 trochę rozpaczał jak zabił tego chłopca.

WOLVERINE55

Rozpaczał jak Sandy zginął też :) ale to zalicza się do ckliwych scen ?

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Od biedy.

WOLVERINE55

No od biedy to coś się znajdzie, ale takich ckliwych ckliwych to nie miał.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Moim zdaniem mieli kilka ckliwych scen nagranych do trzeciego sezonu ale ich nie wykorzystali.
W starym filmiku jest fragment jednej z tych scen jak Quinn rozmawia z matką swego dziecka(filmik z Rupertem gdzie ten mówi o swojej postaci).

WOLVERINE55

kojarzę ten fragment w serialu. dziwnie się to oglądało patrząc na to jaki quinn jest teraz. jakos tak bienaturalnie. czy ckliwe? nie wiem.moze troszkę. bardziej ta scena z s4 gdzie carrie biegała za nim w tłumie ludzi żeby nie wydadzą hagganiego.
trudno zdefiniować co to jest ckliwa scena.
najwięcej mieli carrie i brody ;)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Mogę te sceny oglądać bez końca :-). Ta scena nie została wykorzystana z jakiegoś powodu, to krótka scena gdzie mówi do tej co ma z nią dziecko że chciałby spróbować jeszcze raz.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Normalnei nie wierze, Wojtus ukradkiem mi gosposie podrywa:P Nie ma mnie przez chwile i jak sobie bryka:D Bedzie oficjalna skarga i zabiora ci fartuszek:P

kepac

on mi tu smaczki o quinnie mówi!
może mu nawet zupę ugotuje za to :d

ocenił(a) serial na 5
kepac

Wojtuś jest grzeczny, on wie, że ja paczę :)

ocenił(a) serial na 8
jocisko

Zdarza mi się.

WOLVERINE55

Poważnie? kurde musze to odkurzyc i zobaczyć xd
długa droga od ,, chciałbym spróbować jeszcze raz i dziecko to dar '' do ,, nie każdy nadaje się na rodzica ''

WOLVERINE55

Jeśli się nie pomyliłam,, No Quinn Yes Homeland ?" na fb,ja ci dam!

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Może to ja :-). Taki ze mnie mały sabotżysta. Jeśli jednak Quinn zginie to będę chwalił scenarzystów za... odwagę w obliczu hord gospoś :-).

WOLVERINE55

Zostaniecie zniszczeni ! xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Kolo gosposi sie przeksztalci w zgromaczenie placzkem francuskich i caly czar prysnie:P

kepac

też będziesz płakać,wiem o tym xd
nie wspomnę o tym że zapchamy to forum tak bardzo że nie dacie rady się przebić xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Wynajme hakera z Homelanda i jakos sie przebije w magiczny sposob:D Odlaczy was wogole od forum i wtedy dopiero bedzie placz :P

kepac

gdyby było tak łatwo się nas pozbyć.... xd
poza tym bez nas by ci się tutaj nudziło!

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Wyobraz sobie jaki per333 bylby znudzony, tylko i wylacznie konwersacje o polszczyznie i realizmie, zaplakalby sie biedaczyna, a tak troche miesem rzuci tu troche tam, ego rosnie itd. Wszyscy sa happy:D

kepac

kurde z ta sama obecnością to trafiłeś w dziesiątkę. Ona może być poza obrazkiem nawet.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Jak tak dalej pojdzie to bede musial pozwac kolko gosposi, odpisuje caly czas a jutro bede na autopilocie w robocie... Jakies odszkodowanie jest przwidziane? Tak zebym na 2gi raz mial rozeznanie. No chyba nie bedzie to nauka obslugi zelazka, moze cos bardziej ekscytujacego jak samouczek wzdychania ohami i ahami podczas scen dla gosposi:D Chyba wole juz to zelazko:D

kepac

no no założę się ze sztukę oh i ah masz lepiej opanowana ode nas tylko jeszcze musze wydobyć informacje co wabi te ohy i ahy ; d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones