PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833064}
6,9 9 968
ocen
6,9 10 1 9968
5,7 6
ocen krytyków
Hollywood
powrót do forum serialu Hollywood

To tylko Netflix może wymyślić takie filmy. Scenarzysta ciemnoskóry, który jest gejem a nawet bi po raz pierwszy wychodzi z cienia bo właścicielka wytwórni, której mąż jest w śpiączce podejmuje za niego decyzje, daje szanse by był scenarzystą. W roli głównej do filmu jest obsadzona ciemnoskóra dziewczyna, tak, tak, to przełom oraz aktor, który w połowie jest Filipińczykiem. Do tego drugi gej (chłopak scenarzysty) ma w tym filmie zagrać krótki epizod oraz córka właścicielki wytwórni. A na deser Chinka lub Wietnamka, której branża nie doceniła do tej pory oczywiście ze względu na rasę. Pewnie zapytacie dlaczego nie ma Lesbijek? Ależ są! Spał z nimi gej to znaczy bi - w trojkącie, a generalnie to ten scenarzysta bo wcześniej sprzedawał swoje ciało na stacji benzynowej I ma chłopaka... Co jeszcze dodać? Szkoda czasu na wydmuszkę, wypociny i płytką treść opartą glownie na relacjach seksualnych głównych bohaterów. Wychodzi na to, ze w Hollywood spał każdy z każdym albo wie kto z kim i gdzie spał. Albo sprzedawał. Serial na 3=

ocenił(a) serial na 8
chance81

o nie, ta legendarna poprawność polityczna rujnuje wszystko ;c

ocenił(a) serial na 9
chance81

ale dupcia boli XDD oczywiście wymyślona "poprawność polityczna", gdzie dosłownie serial jest krytyczny wobec hollywoodzkiej polityki, rasistowskie wstawki typu "chinka lub wietnamka", mylenie ze sobą czarnoskórych postaci (to nie Archie był w trójkącie z Tallulą i Hattie) - widać że pisał to jakiś ułom. "Wychodzi na to, ze w Hollywood spał każdy z każdym" - noo... tak po prostu było XD i nie wiem, ja z tego serialu wyniosłem dużo więcej niż seks i dla mnie te postaci to dużo więcej niż ich rasa niż seksualność. Radzę udać się do specjalisty ze swoimi problemami bo patrzenie na ludzi tylko przez pryzmat tego, z kim się r*chają to niepokojąca dolegliwość i widzę ja bardziej w twoim poście, niż w samym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones