PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769054}

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

Dirk Gently's Holistic Detective Agency
7,9 15 436
ocen
7,9 10 1 15436
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego
powrót do forum serialu Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

O ile pierwszy sezon był świetny, świeży, pełny absurdu i rozrywki to ten jest nudny, zwyczajny, zawiodłem się.

gdzie mozna obejrzec 2 sezon?

Robert_Lis

Na przykład w domu. Ale można też u kolegi czy koleżanki.


P.S. Mam nadzieję, że pomogłem.

No to mnie zmartwiłeś, bo dla mnie to był jeden z najlepszych seriali ostatniego czasu.

ocenił(a) serial na 10

Tak . Drugi sezon jest poprostu inny . W pierwszym mielismy Podroze w czasie technike i dziwnych ludzi:p w drugim mamy zato magie inne wymiary i jeszcze wiecej dziwnych ludzi . jedyna slaba czescia drugiego sezony jest postac ktora gra Wood ze sceptyka zamienil sie w wszystko wierzaca osobie gdzie Dirk znow stal sie sceptykie:P No chyba ze taki byl zamysl autora.

ocenił(a) serial na 9

Sezon pierwszy też mi się o wiele bardziej podobał. Tam przynajmniej trzymał się w miarę realizmu, bo teraz te inne wymiary, wróżki i magia to jakaś totalna abstrakcja wyjęta tak trochę z dupy. No i Dirk jakiś taki mniej Dirkowy.

ocenił(a) serial na 8
jesustookmyphone

O czym tu mowa w ogóle?? Drugi sezon jest tak samo genialny jak pierwszy:) Twoje stwierdzenie, że pierwszy sezon przynajmniej trzymał się w miarę realizmu...hmm trochę chybione raczej. Chyba, że podróże w czasie dla Ciebie są bardziej realne niż wróżki i magia.

ocenił(a) serial na 9
analthunder

No wiem, że podróże w czasie raczej mają mało wspólnego z realizmem, ale chyba jednak wolałabym żeby nasz duet trzymał się tego naszego świata :) Nie mówię oczywiście, że ten sezon jest beznadziejny czy coś (odcinek kiedy Dirk trafił do tego domu z fioletowym potworem podobał mi się bardzo :) ), ale pierwszy sezon miał według mnie w sobie taki jakiś urok, którego mi brakuje teraz. A, no i jak już narzekam to powiem, że za mało Bart jest :( Przecież ona i ten różowy książę od chyba pięciu odcinków siedzą tam na komisariacie i nic nie robią xD

ocenił(a) serial na 8
jesustookmyphone

Everything is connected:)

ocenił(a) serial na 7

Nudny i zwyczajny, serio? I brak absurdu? Chyba inny serial oglądam. Jest jeszcze bardziej absurdalny, niż pierwszy sezon.

Aż tak bardzo jak Ty się nie zawiodłem jednak faktycznie drugi sezon jest słabszy. Wolałem ten film w konwencji s-f niż fantasy. No i sporo mniej w tym sezonie mojej ulubionej bohaterki "Holistycznej zabójczyni".

ocenił(a) serial na 6

Mam dokładnie to samo, pierwszy sezon kozak ale drugi taki... E co ja oglądam, jak wcześniej dawałem mu 9 teraz dla mnie to jest serial taki na 6-5 zobaczymy na koniec 2 sezonu czy jeszcze jedna gwiazdka nie poleci w dół. Kompletnie do mnie to nie przemawia. Tak jak piszesz pierwszy sezon fajny śledziłeś historię i próbowałeś wszystko sobie wytłumaczyć ale drugi to jakiś totalny absurd...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones