PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769054}

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

Dirk Gently's Holistic Detective Agency
7,9 15 412
ocen
7,9 10 1 15412
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego
powrót do forum serialu Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

Ten serial to rewelacja

ocenił(a) serial na 9

Drugi sezon wciąga mnie bardziej niż 1szy. Jestem zachwycony.

persu

Niestety nie będzie 3ciego :(

ocenił(a) serial na 9
Californian

Kto wie :) Niby został skasowany, jednak jest szansa że Netflix wykupi do niego prawa i zrobi kontynuację. Osobiście, liczę że tak się stanie

ocenił(a) serial na 6
Cp_Aragorn

Ten serial powinien zakończyć się na pierwszej serii, która była ciekawa, z intrygującą fabułą i twistem. Druga seria już niestety słabiutka, bez spójnego klimatu, przewidywalna, wtórna i bez pomysłu, pewnie dlatego anulowali 3cia serię.

ocenił(a) serial na 8
lortgib

@lortgib dokładnie - czasem 'mniej', znaczy 'więcej'

ocenił(a) serial na 7
lortgib

Też mnie pierwszy sezon zauroczył i dawno nie widziałem niczego, co tak dobrze się zapowiadało, ale drugi mnie nudzi niestety :(

ocenił(a) serial na 8
persu

1 sezon to małe arcydzieło. Niestety drugi musiałem przemęczyć. Nie było chwytliwej muzyki, gorsza praca kamery, gorsza reżyseria, gorzej pisani bohaterowie i, o dziwo, pomimo podniesienia poziomu absurdu do potęgi, drugi sezon wydawał się nudniejszy. :/ Mam nadzieję, ze Netflix wykupi prawa i da porządny 3 sezon.

pawello1200

Jakbym sam to pisał. Drugi sezon stracił lekkość pierwszego. Pierwszy był dziełem sztuki. Drugi to już tylko rzemiosło. Zapraszam na moją minirecenzję pod linkiem:
https://krytykamateur.blogspot.com/2018/05/tv-holistyczna-agencja-detektywistycz na.html?m=1

ocenił(a) serial na 1
persu

Ten serial to tragedia .nic śmiesznego ani wciagajacego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones