PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297374}

Heist

7,8 79
ocen
7,8 10 1 79
Heist
powrót do forum serialu Heist

NIE MA KOŃCA SERIALU

ocenił(a) serial na 10

MOŻECIE WKONCU PRZESTAC WYPISYWAC GLUPOTY!!!! NAUCZCIE SIE CZYTAC I TO NIE TYLKO PO POLSKU!!! jak na filmwebie napisali ze koniec to jeszcze nie znaczy, ze to prawda!!! OTÓŻ TO NIE JEST PRAWDA BO NA OFICJALNEJ STRONIE PISZE, ZE SERIAL WRACA OD 3 MAJA!!!!! wiec przestancie pisac glupoty bo ludzia w glowach macicie

ocenił(a) serial na 8
Njailu

Yo ziom tylko spokojnie. Informacja o tym ze koncza HEIST`a byla oficjalna. Byla np na stronce nbc, na stonce episodeworld.
To chyba nie jest wina filmweba ze postanowili zmienic wczesniej podjeta decyzje.
BARDZO DOBRZE, ze heist bedzie lecial dalej.

Misiek_5

Będzie leciał dalej? Miodnie.
Mieli problem z oglądalnością, nic dziwnego skoro serial leciał o tej porze co LOST.

Njailu

TO TERAZ ZAJRZYJ SOBIE NA STRONKE FOX'a I KTO MA RACJE , CIO ??? SERIALU NIE BEDZIE DEFINITYWNIE JUZ NAWET SKASOWALI STRONKE :)

ocenił(a) serial na 8
tomi676

(lol)

Nie musisz krzyczec. Prosze wylacz caps lock`a.

Musze cie zmartwic.

HEIST leci na NBC a nie na FOXie.

http://www.nbc.com/Heist/ [www.nbc.com/Heist/]

Misiek_5

hmm
cos mi sie jednak wydaje ze jezeli ktos zaglada na NBC to powinien sprawdzic sobie program na maj bo jezeli petycja fanow tego serialu nie pomoze to mozemy smialo powiedziec ze
HEIST leciał kiedys na NBC............... i szkoda ze sie przedwczesnie zakonczyl

ps.
dziwi mnie tylko postepowanie szefow nbc bo raczej powinni wiedziec ze na obecna chwile zaden nowy serial nie ma szans z Lostem

ocenił(a) serial na 7
sokaro

no nie moge powiedzcie w końcu czy będzie jeszcze Heist czy nei , bo juz mnie moge , kurde no lubiłem ten serial, i to bardzo ..

___PREDATOR___

Serial nie zniknął! 3 maja był odcinek 6-ty

ocenił(a) serial na 10
Aizen

caly czas o tym pisalem... ale nikt nie potrafil wejsc sobie na strone NBC i sprawdzic czy na serio 6 jest odcinek. jest, znaczy byl i juz go widzilem. super jak zwykle

Njailu

no niestety nie pozostalo mi nic tylko pogratulowac...........
jestes pierwszy w Polsce a raczej tez i na swiecie ktory widzial juz 6 odcinek

reszte zostawie bez komentarza

sokaro

no tak pomieszaly mi sie stcje TV [ na fox'ie leci PB ] ale nie zmienia to faktu ze zawsze dzien po premierze w USA w polsce juz na torrencie jest a tu juz prawie 6 maja a o 6 odc ani widu ani slychu :) i ma racje moj przedmowca ze jestes jedyna osoba w Polsce [ jak nie w Europie ] ktory ogladnal 6 odc Heist'a :)

pozdro4all

ocenił(a) serial na 8
tomi676

A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze na oficjalnej stronie serialu w okolicach 25 kwietnia (jakos wtedy to widzialem) bylo napisane: HEIST will return: 3 may 9/8 wednesday. A teraz nie ma jasno napisane kiedy bedzie emitowany odcinek 6.

Pytanie: Czy nie wydaje sie wam, ze jakby mieli skonczyc serial, to by skonczynli go w nieco bardziej normalny sposob?
Jak go ogladalem, to powiedzialem do braciaka:"Po co oni pokazuja ten proces? Chyba zeby miec furtke w razie jakby chcieli zmienic zdanie co do przyszlosci tego serialu." Dalej powiedzialem: " Jak on ucieknie to ja nie wiem. Napewno bedzie ciag dalszy, bo po co by wprowadzali(wiem ze byl wczesniej) teraz tego goscia do serialu."

Z drugiej stony mozliwe jest, ze zaplanowali ten odcinek zanim postanowili skasowac serial.

Misiek_5

Niech się nawet nie ważą go usówać! Ponoć petycja do NBC robi swoje i zobaczymy wszstkie odcinki.

ocenił(a) serial na 10
Aizen

przyznaje sie bez bicia... to jest 5 odciniek ale zmienila mnie informacja na oficjalnej straonie a kumpel mowil ze to ostani... no coz... w sumie to juz nie wiem co mam myslec bo na oficjalniej stronie pisze, ze odcinek byl 3 maja a go nie bylo... no i w programie NBC na ten tydzien tez nie ma heista...

Njailu

Więc w końcu bedzie emitowany czy nie? jeśli tak kiedy 6 odcinek?

Fanek_2

więcej Heist już nie będzie...

ocenił(a) serial na 8
Aintha

a szkoda, bo serial byl fajny. I smieszny i logiczny i akcja w nim byla.... Szkoda. No ala jak sie puszcza serial w porze LOSTa, to nie ma sie co dziwic, ze pozniej narzeka sie na mala ogladalnosc o przez to rezygnuje z produkcji serialu... Glupki z NBC.

Misiek_5

to w końcu jest gdziekolwiek 6 odcinek ktoś obejrzał czy nie obejrze ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones