Heartstopper
powrót do forum 1 sezonu

Aktorzy naprawdę są blisko prawdziwego wieku bohaterów i do tego grają bardzo naturalnie. Estetycznie też cukierek, ale w końcu jest na podstawie komiksów :) idę oglądać finał sezonu!

ocenił(a) serial na 10
Mrok_Filmowy

Absolutnie się zgadzam. Aż trudno mi uwierzyć że tak młodzi aktorzy (18 lat) potrafią tak dobrze zagrać chemię między sobą (bo nie są parą ani nawet chyba nie są gejami w realu!)

ocenił(a) serial na 10
fizzlymike

Tego nie wiadomo ;) nie mówią o tym otwarcie. Na YouTubie jest parę filmikow, z których można coś tam wyciągnąć ;)

Mrok_Filmowy

Właśnie estetyka jest dla mnie w tym serialu najgorszym punktem, bo odtwórcy dwóch głównych bohaterów są chyba najbrzydszymi, najbardziej odpychającymi ludźmi jakich w życiu widziałam.

ocenił(a) serial na 10
Increibla

No coś ty, Nick?!

ocenił(a) serial na 10
Increibla

Naprawdę? Obrzydliwi? Chyba już nie te czasy, żeby w ten sposób określać czyiś wygląd. Człowieku.

ocenił(a) serial na 10
Increibla

Poza tym smutne to czasy, że zwykli nastolatkowie są określani jako obrzydliwi, jakby ich historia miłosna w ogóle nie dotyczyła, tylko piękni, wystylizowani ludzie mają szansę na romantyczne uniesienia.

panny_lane

w kwestii wyjaśnienia, ona użyła określenia "odpychający" i "brzydcy", a nie "obrzydliwi". To jednak nie to samo.

Zgadzam się jednak, że komentarz żenujący. Oni po prostu wyglądali normalnie. Jak znaczna część nastolatków. Nie byli przesadnie piękni jak ma to miejsce w wielu filmach. Myślę, że to krok w dobrą stronę. Dzięki temu było to znacznie bardziej realne show.
A kwestia tego czy się komuś podobali, czy nie, to już kwestia indywidualnych upodobań.

ocenił(a) serial na 10
MojeGBA

Masz rację. Mój błąd. Dzięki za sprostowanie.

ocenił(a) serial na 10
Mrok_Filmowy

Zgadzam się. Dobrani są do swoich ról znakomicie :) Nick jest mega przystojny ;)

Mrok_Filmowy

Szkoda tylko, że polski dubbing jest obłędny. W sensie można dostać od niego obłędu. Niestety tu się nie postarali, przypominają mi się jakieś głupie seriale disneyowskie na Disney Channel, jakie przypadkiem widziałem, a w których dubbing wywoływał cringe.

Bardzo szkoda, bo to może odpychać - nie każdy ogląda filmy z napisami. Ja i tak zwykle tak oglądam, więc mi to na szczęście nie przeszkadzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones