PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829257}
7,9 1 104
oceny
7,9 10 1 1104
Hazbin Hotel
powrót do forum serialu Hazbin Hotel

Animacja nie powala, częste błędy i przeskoki jakości, fabuła raczej płytka, chaotyczna i bez sensownego kierunkowskazu. Cały świat piekła i jego potencjał, powiedzmy sobie szczerze, wykorzystany w minimalnym stopniu i w dodatku mocno autorski, przez co często nie spina się logika i sens (no "uczłowieczanie" piekła czy anioły mające robić "czystki" to juz wgl xD), ale tutaj uwidacznia się wizja zaświatów z kultur Ameryki Łacińskiej.

Z pozytywów, to wielkie uznanie dla autorki za podjęcie takiego tematu, wreszcie coś spoza tego szlamu disneja itp. Widać tutaj wizję nieskrępowaną niczyim kagańcem, pomysł na projekt ciekawy, ale tutaj, jak wcześniej wspomniałem, potrzebne jest uporządkowanie fabuły, bo na razie jest jeden wielki chaos i taki pilot praktycznie mnie nie wprowadził w świat przedstawiony i jego postacie. No właśnie, najbardziej mnie tu przyciągają i ciekawią postacie, a zwłaszcza overlordowie, Dla mnie stanowią oni główny punkt napędowy akcji i sprawiają, że świat hazbinu nabiera o wiele więcej głębi i możliwości spajających wszystkie elementy układanki.

Tutaj jednak autorzy muszą sobie odpowiedzieć na jedno, zaje..... ważne pytanie, czy idą w stronę czarnego humoru z dość poważną fabułą, jak nawet może "thrillerem", czy czarnego humoru z lekką fabułą, będącej bliżej komedii. W tym pierwszym przypadku będziemy mieli wtedy do czynienia z fajną, dojrzałą produkcją, przez którą chcemy obejrzeć kolejny odcinek, w drugim z typową dzisiaj kreskówką na cartoon network, która nie ma nic do zaoferowania oprócz głupkowatego humoru dla dojrzałych widzów. Mam nadzieję, że faktycznie, jak to na początku pilota jest info, że to animacja dla dorosłych i takową będzie.

PS. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o polskim dubbingu, który mówiąc delikatnie jest kiepski, ale szacunek, że komuś się chciało to robić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones