Hanna
powrót do forum 3 sezonu

Poprawa sytuacji

użytkownik usunięty

Sezon trzeci najlepszy ze wszystkich, chociaż do jakiegoś szczególnego poziomu jeszcze trochę. Jak ktoś lubi, to ogląda się całkiem znośnie. Pomimo pewnych naciągnięć, "skrótów myślowych" i małych bzdurek.

ocenił(a) serial na 9

ja na razie 2.5 odcinka 3 sezonu tylko obejrzałem ale pierwszy sezon był najlepszy. Strasznie spodobał mi się ten klimat dziewczyny wychowywanej w lesie nie zaznajomionej z cywilizacją. 2 i 3 sezon to niestety bardzo słaby serial szpiegowski. Wiem że dużo ludzi narzekało na tę "Polskę" w pierwszym sezonie ale gdyby przymknąć na to oko i założyć że jest to fikcyjne państwo to pierwszy sezon i tak jest najbardziej logiczny ze wszystkich.

użytkownik usunięty
damian788

No właśnie ten klimat dziewczyny nie zaznajomionej z cywilizacją był najgłupszy. Nie zaznajomiona, a jak do cywilizacji wkroczyła to okazało się, że zaznajomiona bardzo dobrze. Pewnie i helikopterem poleciałaby bez problemu.

ocenił(a) serial na 6
damian788

Ja jestem po 2 odcinkach i mam podobne wrażenie, na razie jest słabo. Ale było do przewidzenia jak już wyciosali tylko 6 odcinków. Drugi sezon też długo się rozkręcał, ale jeszcze miał jakiś klimat. A pierwszy był zdecydowanie dobry.

ocenił(a) serial na 6
Logan87

No to po wszystkim musze dodać, że od 3 odcinka jest lepiej ;) Ogólnie jakieś 5/10. Czytam że nie będzie już kolejnych sezonów, pomimo zjazdu pewnie obejrzałbym kolejny bo lubię takie klimaty, a pierwszy sezon był lepszy niż film więc był potencjał.

ocenił(a) serial na 7

Bylby to dobry sezon,gdyby znowu nie musiala sie bzyknac z ciemo lub ciapatym,bo w Europie juz jej podobni nieistnieja,sorka,serial sie fajnie ogladalo,gdyby nie te poprawne wstawki.

ocenił(a) serial na 6

Według mnie sezon trzeci najlepszy , 1 sezon ok a 2 to takie flaki z olejem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones