PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809071}

Hanna

6,8 2 239
ocen
6,8 10 1 2239
Hanna
powrót do forum serialu Hanna

Chciałbym żeby w Polsce były takie miejsca że w promieniu 100 kilometrów nikt nie mieszka. No i .jeszcze te piękne góry na północy Polski, he, he. Twórcy nieźle popłyneli z geografią naszego kraju. Plus za muzykę w pierwszym odcinku. Jeśli serial będzie choć w połowie tak dobry jak film z 2011 roku z S. Ronan, to myślę że warto.

ocenił(a) serial na 6
lornemalwo

https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C3%B3ry_Sudawskie

WujekChu1ek

Góry mamy piękne nawet na północy ale chodziło mu o zdanie wypowiedziane w serialu.Akcja zaczyna się w Rumuni a tu nagle są przy granicy Polski na północy w górach

akna_1

cd. Ich grotę znależli 90 km od miejsca wypadku, albo to przejęzyczenie aktorki o tej północy i jej nie poprawili albo ci co kręcili to dzbany totalne

akna_1

jeśli sądzicie że "rykanie" lub "nazisci" mają geografię poza własną jako ważną to to wy jesteście dzbanami! w tym serialu w pierwszych 5 odcinakach jest tak wiele niespójności i dziwactw że ręce mi opadły !

akna_1

jeśli sądzicie że "rykanie" lub "nazisci" mają geografię poza własną jako ważną to to wy jesteście dzbanami! w tym serialu w pierwszych 5 odcinakach jest tak wiele niespójności i dziwactw że ręce mi opadły !

WujekChu1ek

cyt; "Młodoglacjalny krajobraz Gór Sudawskich jest urozmaicony. Tworzą go polodowcowe formy terenu, takie jak wzgórza morenowe, kemy, wąwozy i jary. Na obszarze wysoczyzny znajdują się liczne jeziora, rzeczki, strumienie i bagna. Teren jest w dużym stopniu porośnięty lasem. Najwyższym wzniesieniem na morenie jest Góra Prusaka (250 m n.p.m.)."
Raczej jaskini się tam nie znajdzie!

lornemalwo

bardzo proste, komus tam niezle sie pokielbasilo. POwiedzieli w Rumunii, 60 mil od miejsca gdzie 'ojciec zamordowal zone' i scena jest w gorach polnocnej Polski. W sumie wyglada tak jakby komus mapa Polski do gory nogami sie przekrecila i sie Slowacja z Ukraina zwinely na mapie. Stad 60 mil.

Tak naprawde tworcy mieli na mysli Bieszczady i popieprzylo im sie z odlegloscia i polnoc z poludniem.
Ale tak naprawde wiemy o tym tylko my, Rumunii i ludzie co uczyli sie geografii.

dabram17

Uwież mi. Ćwierć wieku jeżdżę w Bieszczady i nie ma tam takich ,,alpejskich szczytów" :)

lornemalwo

haha, wiem wiem, ale nawet maly pagorek mozna tak sfilmowac, pod takim katem ze wyglada jak gory. Ale fakt faktem, masz racje, to nie wygladalo jak Bieszczady

lornemalwo

wieże

lornemalwo

Jaskinia jednak na pewno się znajdzie... chociażby tak, jak w "Wilczych echach".

dabram17

Twórcy mieli na myśli bukowinę tatrzańską, a nie Bieszczady.

KLB

Żadna Bukowina Tatrzańska, bo akcja na początku dzieje się w Rumunii, gdzie kobieta ich ścigająca mówi, że jadą w kierunku lasów Bukowiny. Bukowina to kraina historyczna w tym kraju. A po 15 latach nagle znajdują się 90 km od miejsca wypadku (tj. w Bukowinie), w Polsce. Na północy. Totalna indolencja twórców serialu.

lornemalwo

I niestety masa stereotypów. Środek zimy w Polsce gdy w Hiszpanii środek lata. Przepływanie wpław z Polski do Niemiec jakby nadal był stan wojenny i ta samowolka wszelkich szemranych służb obcych mocarstw na ternie PL. Ale na to ostatnie niestety nasza władza sobie zapracowała przez ostatnie 30 lat.

ocenił(a) serial na 6
sputnick

a avro gombrowitz to polak żenada w amazonie to debile robią te filmy

shadow87

Akcja dzieje się na pograniczu polsko-rumuńskim nieopodal Tatra Mountains. Potężna Puszcza Białowieska rozciąga się od Bukowiny przez tereny znanej nam Ukrainy, aż po Podlasie i Suwalszczyznę. W jej przepastnych borach żyją jedynie drwale, z których co drugi ma na imię Avro oraz osiedli we wsiach tubylcy, żywiący się smalcem sprzedawanym na kilogramy. Ważnym miejscem jest również tajna baza CIA w Klewkach, gdzie trzymają talibów i zbuntowane nastolatki. Nie dziwię się, że każdy chce stamtąd przepłynąć wpław do Niemiec.

rhordy

Zapomniałeś o antenie parabolicznej, skierowanej w gwiazdy, będącej BTSem sieci komórkowej.

ocenił(a) serial na 8
shadow87

Oni już założyli, że w 2019 jest już Polin i sami żydzi mieszkają xD

lornemalwo

Amazon i wszystko jasne.

ocenił(a) serial na 7
lornemalwo

Sie czepiasz,luknij na La Femme Nikita 1-11 i tam akcja gdzies w bylym ZSSR i polska gazete.

ocenił(a) serial na 6
lornemalwo

Właśnie góry na północy PL, też mnie to rozbawiło. W pierwszej chwili pomyślałem, że tylko błąd w tłumaczeniu. podobnie 100 km (może kwadratowych). Gdy jest pokazywana Europa centralna i wschodnia w serialach i części filmów. mam wrażenie. Że twórcy takiej produkcji postrzegają ten rejon świata w podobny sposób jak w Muppetach; Na ten przykład policja kogoś zawozi z Niemiec na Syberię, bezpośrednio radiowozem;) Zwyczajnie te tereny są dla filmowców (z zewnątrz): takie rozległe, albo takie małe, biedne, zatrzymane w czasie, nawet magiczne - jak w danej chwili potrzebują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones