PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287713}

Boys Before Flowers

Hana Yori Dango
7,9 2 605
ocen
7,9 10 1 2605
Hana Yori Dango
powrót do forum serialu Hana Yori Dango

Pomyślałam sobie, że wypiszę ulubione sceny, żeby wiedzieć do którego odcinka wrócić:
1. Tsukushi przeciwstawia się Domyoji - To był dopiero cios!
2. Całus
3. Domyoji czeka w deszczu
4. Scena w windzie, gdy Domyoji i Tsukushi śpią - w tle Planetarium
5. Domyoji każe Tsukushi zamknąć oczy, Domyoji przytula Tsukushi,Tsukushi broni Sakurako, a Domyoji rzuca się na nią i mówi że mógł się tego spodziewać po dziewczynie którą lubi
6. Mama Tsukushi wysypuje sól na matkę Domyoji, a potem twierdzi że nie zadowoli się marnymi 300 mln, końcówka odcinka - Domyoji patrzy jak Rui przytula Tsukushi.
7.Scenka w ubikacji - myślałam że spadnę z łóżka jak to oglądałam - mina Tsukushi - nie do podrobienia.
8. I *L*O*V*E* *Y*O*U*
9. Tsukushi pokazuje swój talent, finał konkursu - (też mi się chciało płakać jak wszyscy płakali) no i oczywiście ściganie się z odrzutowcem i pożegnanie.

A poza tym to uwielbiam tą dramę i zabiorę się za drugi sezon z powodów takich jak:
- kłótnie Domyoji i Tsukushi
- ci mężczyźni szefowej Tsukushi : Jooohn (Lenon?), Swięty Mikołaj
czy renifer??? - ta kobieta to miała wyobraźnie
- świetne ubrania Domyouji - czy ktoś oprócz mnie to zauważył - facet ma niepowtarzalny styl
- pomyłki językowe Domyouji
- teksty Domyouji - dzieczyna zrobiła jego ulubione jedzenie a ten - ale tandetnie zrobione - no nie mogę
- Planetarium
- rodzinka Tsukushi
- Rui

użytkownik usunięty
Martus_2

a co tam cytuję samą siebie: "aż by się chciało powiedzieć, że podpisuję się pod tym obiema rękami :) a że umiem tylko lewą, to od dzisiaj mam dwa mańkuty :p

teraz nabrała mnie ochota na obejrzenie tego jeszcze raz :) a Planetarium wprowadzało w dramie świetną atmosferę"

a to po to, żeby innych zachęcić, bo naprawdę warto!!!

ocenił(a) serial na 8
Martus_2

7.Kłótnia Domyoi i Tsukushi - "kuro kuro loczek" :P
I ogólnie chyba obecne w we wszystkich odcinkach - wrzeszczenie na dachu (no na tych schodach ewakuacyjnych)

ocenił(a) serial na 7
Martus_2

OO tak, drama jest super, dodam może jeszcze takie sceny
2 sezon
-Tsukushi zatrzymuje auto z siostrą Domyoji i mówi jak bardzo kocha jej brata.
-Lubie sceny jak Tsukushi je, az miło patrzeć
-Tsukushi w Nowym Yorku, "Bradu Pitu? Tomu Crusu?" haha ;D

film:
-Domyoji w morzu, jak mówi ze Tsukushi jest jego marzeniem mmmm
-scena w hotelu w Las Vegas jak do pokoju wchodzi taki facet a ten sie zakrywa kołdrą xD
-ślub

Też uwielbiam stroje F4, świetnie wyglądają, jednak najlepiej Matsumoto Jun i Shun Oguri ^^

alexols

Tam większości scen po prostu wymiatało :D
- Wszystkie pomyłki słowne Tsukasy. Ile z tego śmiechu było to się nie da opisać. ^^
- Scena gdy wpada mu do oka kropla soku z pomarańczy i afera jaką o to zrobił
- Akcje z czerwonymi kartkami, jak tamten czubek latał i ogłaszał na całą szkołę kto dostał tym razem "wyrok"
- Rodzice Makino, śmieszni ludzie, ubawiły mnie ich wątki, jak np. ojciec narobił długów, albo jechali na ten bal i im samochód utknął w błocie, a potem jak już się wydostali to po drodze okazało się że nie ma paliwa xD albo jak walili tekstami że są najniższą, najbiedniejszą rodziną w Japonii xD czy porobili zdjęcia jedzeniu i tym chcieli nasycić żołądki
- Sceny w windzie
- Wizyta w domu u Akiry i jego rodzinka ^^
- Scena w tym starym domu, gdzie się podłoga zawaliła i aż cała chałupa huczała xD
- Jak ten kolega od parzenia herbaty poszedł na dach z tą przyjaciółką i zobaczył ten napis, który chciała pokazać mu ukochana. To było super pomysłowo i romantycznie pokazane.
- Rui ratuje Makino w Nowym Jorku, od tych bandziorów i ten cały pistolet na wodę ^^
- W drugiej serii co pojawił się ten model, a w tej roli Toma Ikuta, zwłaszcza na tym przyjęciu z klasą Makino, ale i później. Coś przeczuwałam, że to z nim coś jest nie tak.
- Gdy niedoszła narzeczona Tsukasy okazała się naprawdę w porządku dziewczyną, jak wymyśliła te całe rozstanie/zerwanie zaręczyn, biorąc "winę" na siebie, aby firma Domyoji nie miała problemów
- I co najlepsze w ogóle, to że wszystko dobrze się skończyło! Naprawdę w tej historii pasował happy end, mam dość wszystkich tragedii z innych seriali. Każdy poukładał sobie jakoś życie, miło było patrzeć jakie zmiany zachodzą w życiu bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones