PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763398}

Gypsy

6,3 8 631
ocen
6,3 10 1 8631
Gypsy
powrót do forum serialu Gypsy

Z jednej strony całkiem fajnie sie oglada-lubię seriale,ktore dzieją się w Nowym Jorku, ciekawie też wygląda praca typowej terapeutki w tak dużym i dynamicznym mieście. Nie przekonuje mnie jednak w ogóle fascynacja Jane tą dziewczyna.Nie wiem,ktora z nich nie potrafi się odnalezc w takich scenach,byc moze ja czuje zażenowanie widząc aktorke, ktora badz co badz lubie-czyli Naomii Watts calujaca się z inna kobieta,sama nie wiem.W kazdym razie dziwny jest ten watek i do mnie w ogóle nie trafia. Mam nadzieje, ze cos sie jeszcze wydarzy w tym filmie,bo na razie wieje troche nuda. Zapomnialam jeszcze dodac motyw tego irytujacego dzieciaka majacego problemy z wlasna tozsamoscia plciowa-jak dla mnie znowu ktos tu probuje cos wciskac na sile jakis wątek. Obejrzę do konca,może sie czegoś dowiem?

ocenił(a) serial na 6
LolaS5

Chyba oglądalyśmy dwa różne seriale, bo ja jestem pod wrażeniem dobrze dobranej aktorki do roli wyzwolonej laski, która pociąga i przyciąga masę osób. Świetnie wyciągnęli z niej to coś, co urzeka, nurtuje i chce się ja bliżej poznać. Postać była całkiem hipnotyzująca.
A co do Watts, to bardzo dobrze zagrała sceny lesbijskie i ja jestem zaskoczona.
Serial po prostu porusza aktualne tematy i problemy, o których się mówi. Mnie to nie przeszkadzało, a nawet zaciekawiło i trochę zasmuciło podejście niektórych dorosłych ludzi do małego dziecka, które odkrywa swoją tożsamość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones