PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626390}

Guilty Crown

7,4 2 433
oceny
7,4 10 1 2433
Guilty Crown
powrót do forum serialu Guilty Crown

zakończenie  

ocenił(a) serial na 9


Ciekawe czy możliwe jest takie wyjaśnienie końcówki
Podobnie jak w ciele Inori była taż Mana tak teraz w Shu jest Inori a tą pajęczynkę(nie wiem jak to zabawa się nazywa) którą mu dała była jej dusza która wchłonął, to by wyjaśniało ślepotę Shu a także tort urodzinowy i ostatnią scenę gdzie są razem

wiem że może trochę na siłę szukam jakiś pozytywów tego shitowego zakończenia ale nigdy nie zaakceptuje zakończenia w którym Inori tak po prostu znika.

Kamil85

siema uważam tak samo i mam pytanie orjętujesz się czy bedzie 2 sezon jak bys miał kiedyś info daj znać z góry dzięki

ocenił(a) serial na 9
SzakalT6V

niestety najprawdopodobniej nigdy
ale jeśli już coś będzie to najprawdopodobniej na podstawie gry Lost Christmas której mieliśmy zapowiedz w OVA

Kamil85

dzięki za info mam nadzeje że zrobią 2 sezon bo żal że tylko 22 odc były także lipa troche trzym się

ocenił(a) serial na 9
Kamil85

Witam. Mógłbyś mi wytłumaczyć o co chodzi z tą ślepotą, bo jakoś nie widzę wpływu. No i ten tort przy okazji też ;-). Odnośnie zakończenia także jestem zawiedziony. Anime naprawdę ciekawie się rozwijało przez pierwsze parę odcinków, ale później jak dla mnie trochę straciło swój urok. Albo inaczej, poszło w innym kierunku niż bym sobie tego życzył. Co nie zmienia faktu, że uważam je za bardzo dobre. No i ta muzyka, kawał dobrej roboty. Właściwie wczoraj skończyłem oglądać dwa ostanie odcinki i dosyć nieszczęśliwie zbiegło się to dokończeniem przeze mnie innego anime, Ano natsu de matteru, gdzie zakończenie też mi nie podeszło. Sam idea jaką zaprezentowałeś podnosi na duchu, aczkolwiek to nie to samo co tradycyjny happy end.............. i żyli długo i szczęśliwie.

ocenił(a) serial na 10
Kamil85

właśnie, co ma do tego ślepota ?

a tak btw. to współczuje mu, ślepy, bez prawej ręki, bez mocy i bez . . . Inori, co to za życie ? :(

ocenił(a) serial na 9
Kamil85

Zakończenie było bardzo dobre i dosyć logiczne. Najgłupsze to ten epilog. Pokazali kilku głównych bohaterów, a innych pominęli jakby nie byli istotni. Na przykład co się stało z Arisą ?
Zresztą końcówka ostatniego odcinka (i odejście Inori) była wyjątkowo smutna. Prawdziwy wyciskacz łez.

ocenił(a) serial na 10
pawel_nowakk

Oglądając ten moment od razu przypomniał mi się ostatni odcinek angel beats xd

ocenił(a) serial na 9
Raiton

W Angel Beats! to najbardziej mnie wzruszył odcinek 10. Poza tym w Angel Beats! wszyscy odeszli (zniknęli), więc poniekąd było to mniej istotne niż to co się stało z Hare i Inori w Guity Crown.

ocenił(a) serial na 10
pawel_nowakk

Yuzuru nie odszedł, stracił Kanadę jak Shu Inori

ocenił(a) serial na 9
Raiton

Jak to nie odszedł skoro odszedł. Już chyba zapomniałeś 13 odcinka. Yuzuru został jedynie w wersji alternatywnej.

ocenił(a) serial na 10
pawel_nowakk

Oni wszyscy już nie żyli, nie wiem o co chodziło w ostatnim odcinku pod koniec (spotkanie kanady) ale Yuzuru został w tamtym świecie, nie pokazali jak z niego "znika".

ocenił(a) serial na 9
Raiton

Obejrzyj sobie jeszcze raz ostatni odcinek. Mogę Ci nawet powiedzieć, leci ending, wszyscy bohaterowie jeden po drugim znikają, zostaje w końcu tylko Yuzuru, po czym w 25:41 także znika(wersja blu ray) i zostaje tylko widok szkoły na tle zachodzącego słońca. Ponad to mamy jeszcze scenę po endingu, która już dobitnie pokazuje, że oboje odeszli z tam tego miejsca.

pawel_nowakk

nie pamietam jak sie nazywali alle masz odcinek specialny jak glowny bohater zostal w szkole i jest pokazany sam a ludzie mowia ze na kogos czeka nie trudno sie domyslec za na kanade poprawcie mn jesli przekrecilem jej imie

ocenił(a) serial na 10
Kamil85

co na tym torcie było napisane? xd
happy birthday i co dalej ?xd

ocenił(a) serial na 9
Raiton

Hare. To był tort dla Hare.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones