Grzesznica
powrót do forum 3 sezonu

Zaciskam zęby, jestem na odcinku VI. Wytrwam do końca, ale lekko nie będzie. 3 sezon jest najnormalniej w świecie NUDNY. Chora psychicznie osoba + wydumane wizje+ dłuuuuuuuuużyzny = flaki z olejem, w pseudo naukowo-kryminalnym sosie.

ocenił(a) serial na 9
Alboalbo

Przekształćmy drugie zdanie: Chora psychicznie osoba + podejrzana o jedno, a potem dwa zabójstwa, biega sobie swobodnie po miasteczku, uczy w szkole, bo nie ma wobec niej "twardych" dowodów (choć właściwie są).
Właśnie w VI odcinku miałem nadzieję na przełom. Obstawiałem taką wersję: ten room-mate ze studiów (gdzie wyryto "ubermenscha") zmusił bohatera do jakiejś zbrodni i szantażował go; jego przyjaciel, który zginął w wypadku namawiał go do uwolnienia się od prześladowcy (w ostateczny sposób); ale Jamie się wahał i nie był w stanie podjąć decyzji; jednak pojmali go i ten trzeci miał wylądować w wykopanym grobie; kiedy tam jechali, Jamie chciał zrezygnować i uwolnić tego room-mate'a i ten to wykorzystał, doprowadził do wypadku i sterroryzował Jamiego żeby nie mógł wezwać pomocy; potem zatłukł tego jasnowidza (też przemycił się na tę imprezę) żeby ostatecznie udupić Jamiego. To byłby jakiś zwrot akcji. A tak... bezsens i flaki z olejem do końca. Co do warstwy psychologicznej - płytko i niewiarygodnie. Dla mnie, jedynka - super, trójka - dupa.

Alboalbo

niestety zgadzam się, trzeci sezon to pomyłka. Dłużyzny i nudy, ledwo dotrwałam do ostatniego odcinka. Pierwszy sezon 9/10, drugi 8/10, trzeci 3/10. Podobno w planach jest sezon czwarty - oby pozytywnie zaskoczył.

ocenił(a) serial na 8
Alboalbo

3 sezon to katastrofa. Nic się trzyma kupy. Harry jest żałosny. Typ zabił mu kumpla, chciał zabić wnuka i go porwał a ten po nim płacze i z nim siedzi za nim lecieć za dzieciakiem, który błądzi gdzieś po lesie. Odradzam każdemu żeby sobie nie zepsuć dwóch pierwszych sezonów.

besiek_2

kompletna porażka.....zaczyna się nawet ciekawie, ale potem twórcy zakiwali się na śmierć i już nie wybrnęli z pułapki...tanie psychologizowanie zamiast sensownego poprowadzenia fabuły..A ostatni odcinek dno - nagle Jamie zabija gościa którego nigdy nie widział, potem gania się z kulawym policjantem, ten do niego strzela choć nie chce, bo niby są "tacy sami", a na koniec rozpacza bo go zabił. Ciarki żenady na plecach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones