PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024199}
6,3 8 413
ocen
6,3 10 1 8413
5,2 8
ocen krytyków
Griselda
powrót do forum serialu Griselda

Widzę masę komentarzy o tym, że wybielili Griseldę i zrobili z niej jakąś dobrotliwą mamuśkę. Rozumiem pisać to o kimś kto pracuje w hospicjum i pomaga dzieciom. Ta laska handluje koksem, organizuje pobicia i napady, sama zabija, ćpa i imprezuje a tutaj komentarze, że zrobili z niej anioła. Nie bardzo rozumiem jaki standard mają małolaty w głowach pisząc o niej w ten sposób. Rozumiem, że teraz 90% osób lata po kry, ale aż w takiej skali?

ocenił(a) serial na 9
2076

Dokładnie...

ocenił(a) serial na 8
TakMartyna

I coraz więcej takich wpisów się pojawia xd

ocenił(a) serial na 8
2076

Mam wrażenie, że największym problemem (dla negatywnych opinii komentujących i zaniżonych specjalnie ocen) jest to, że ten serial ma wydźwięk pro kobiecy.

ocenił(a) serial na 8
Throughthevalley

Pro kobiecy? W sensie sprzedaż narkotyków i zabójstwa to jest pro kobiecość? Wut

ocenił(a) serial na 8
2076

Tak, dokładnie o to chodzi.

ocenił(a) serial na 8
Throughthevalley

Mam takie samo zdanie na ten temat.

ocenił(a) serial na 3
2076

Może komentujący nie chodzą już do przedszkola?

ocenił(a) serial na 8
ebola_day

I po co obrażasz? A może chodzą?

ebola_day

ale mentalnie się chyba w nim zatrzymali haha i silna kobieta nawet zła jako główny bohater ich boli...Poza tym Narcosy oba tez wybielily bohaterów... więc ta histeria tutaj to jak dla mnie kwik samczy i dziaderski

ebola_day

ale mentalnie się chyba w nim zatrzymali haha i silna kobieta nawet zła jako główny bohater ich boli...Poza tym Narcosy oba tez wybielily bohaterów... więc ta histeria tutaj to jak dla mnie kwik samczy i dziaderski

2076

Bardzo żałuję, że nie obajrzałem pół odcinka a wymęczyłem dwa.

ocenił(a) serial na 8
Filbo

Czytałeś opis? Tak z ciekawości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones