PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624920}

Grimm

7,5 24 120
ocen
7,5 10 1 24120
Grimm
powrót do forum serialu Grimm

Jeśli nie każdy o tym słyszał mam dobrą (lub tez nie) wiadomość, Grimm powraca, aczkolwiek w nowej odsłonie, ma to być spin-off, z żeńskim głównym bohaterem, epizodycznie mają się pojawiać też postacie znane z głównego cyklu, nie wiadomo w jakim stopniu będzie to historia powiązana z fabułą cyklu głównego, ani kiedy premiera, mam nadzieję, że tego nie spieprzą dokumentnie, bo będę bardzo zły, ten serial ma dość daleko do ideału, ale mimo to dażę go ogromnym sentymentem :)

ocenił(a) serial na 10
Ahanaell

O tak!

ocenił(a) serial na 10
Ahanaell

Skąd te wieści? Bardzo bym się ucieszył.

exe_sqrt

W sumie to zewsząd, widziałem info na wielu stronach traktujących o serialach, gdzieś widziałem też wywiad z Davidem Giuntoli, więc to raczej nie fake, jedyne co martwi to brak tytułu, co może oznaczać, że to jedynie wstępna decyzja, no ale poczekamy zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 10
Ahanaell

Super by było, bo jakoś mojej rodzinie tego brakuje.
A na dworze widzę tyle wessenów

ocenił(a) serial na 10
exe_sqrt

To taki mój dowcip, w którym jednak zawarłem subtelną transpozycję ludzkich profili psychologicznych :)

exe_sqrt

nie jestem pewien ale możliwe że styczeń 2021 premiera Żeńskiego Grimma.... jeśli tam nie będzie Nika monroe Hanka to raczej będzie się trochę dziwnie oglądało...
jeśli ma być cos powiązane czyli zenski Grimm to znaczy co córka trabel?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones