PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624920}

Grimm

7,5 24 118
ocen
7,5 10 1 24118
Grimm
powrót do forum serialu Grimm
ocenił(a) serial na 8
monster88

Ludzie i weseny, jak wszędzie :)

ocenił(a) serial na 9
martys99

Ze zdecydowaną przewagą tych drugich :) A jeśli chodzi o przestępczość to ludzie tam niewinni.

ocenił(a) serial na 8
monster88

Winni i ludzie, i weseny, ale ze względu na serial pokazują tylko zbrodnie powiązne z wesenami.
Swoją drogą, mogliby powrócić do Nicka, którego weseny boją się słusznie, bo jest dla nich jakimś zagrożeniem, a nie tylko dlatego, że jest Grimmem, bo teraz tak jest.. Musi być bardziej, że tak powiem, 'badass Grimm'. Przecież scena w 5x06 (spoiler) na końcu, kiedy pokonał go JEDEN wesen była niedorzeczna.. Walczył niegdyś z kilkoma na raz, a tu nagle nie daje rady jednemu..

ocenił(a) serial na 9
martys99

Standardowo- im dalej tym słabiej, niestety...
SPOJLER
Powrót Juliette zupełnie mi się nie podoba. Jej postać jest wyjątkowo irytująca, chociaż Adalind w roli dziewczyny Nicka też mnie nie przekonuje.

ocenił(a) serial na 8
monster88

Właśnie, powinni odpuścic wątek z Juliette, która cały czas jest przywracana do serialu.
Mam nadzieję, że Nick po wszystkim co Adalind mu zrobiła nagle jej nie wybaczy i się nie zwiążą.
I jeszcze co do Juliette - nie chcę aby znów była z Nickiem, nareszcie show może powrócić do Grimma, a przestać bawić się w telenowelę. Myślę, że tego skomplikowanego związku moga nam już oszczędzić :)

ocenił(a) serial na 9
martys99

Nie masz racji. Przegapiłeś jedną scenę:
"Większość przestępstw nie tylko w Portland dokonują Weseny"

Dlatego nie możemy się dziwić, że Grimm tak dużo mają takich spraw. Po prostu widzi, że to nie ludzie tylko Weseny popełniają te przestępstwa.

ocenił(a) serial na 9
monster88

Tak zgadza się, według statystyk, większość przestępstw popełniają Weseny.

ocenił(a) serial na 9
Moradin10

W GUSie chyba takich badań nie prowadzili ;)

ocenił(a) serial na 9
monster88

Ktoś jednak na tym się zna. A nie chce podać szczegółów. Aby nie spoilerować.

Zdradzę jedynie, że była o tym mowa w 5 sezonie :-)

ocenił(a) serial na 9
Moradin10

Wiem o czym mówisz, pamiętam tą scenę :)
Tak tylko zażartowałam, bo Twój komentarz: "Tak zgadza się, według statystyk, większość przestępstw popełniają Weseny" zabrzmiał śmiertelnie poważnie :)

ocenił(a) serial na 9
monster88

I o to chodziło. Takie nawiązanie do tej sceny. Gdzie jedna z postaci też mówi śmiertelnie poważnie. A dzięki temu scena jest zabawna ;-)

ocenił(a) serial na 10
monster88

Chociażby Hank czy Wu i teraz Adalind, a wcześniej Juliette są/byli ludźmi :)

monster88

A czy w Sandomierzu u "Ojca Mateusza" mieszkają tylko przestępcy? :D Ten typ serialu chyba tak ma, choć podoba mi się odp. martys99: ze względu na tematykę Nicka sprawy są związane i wyłącznie z wesenami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones