PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624920}

Grimm

7,5 24 127
ocen
7,5 10 1 24127
Grimm
powrót do forum serialu Grimm

Super odcinek, tm razem bardziej komediowy. Najlepszy był Hank jak śpiewał do lustra.Reakcja kapitana na porwanie córki, mnie rozwaliła.

ocenił(a) serial na 7
alibaba_4

Odcinek trochę nudnawy i ma duży minus za akcję w stylu (kilka godzin później) nie nawiedzę tego numeru ale porwanie Diany Bezcenne żeby wszyscy porywacze mieli takiego pecha jak ten porywacz :)

alibaba_4

NAJLEPSZY ODCINEK EVER jeśli chodzi o poczucie humoru, gagi i w ogóle wszystko z tym związane! Już dawno żaden odcinek nie tyle serialu 'Grimm' co jakiegokolwiek innego sprawił, że co chwila po prostu się uśmiechałem, a od czasu do czasu po prostu leżałem ze śmiechu.. :D

Najbardziej, już tak po obejrzeniu, mogę powiedzieć, że podobał mi się scenariusz odcinka - fenomenalnie wszystko zostało rozpisane, fenomenalnie. Świetna dawka melancholii i sentymentu w postaci wspomnień z poczuciem humoru (np. Nick i Monroe wspominają stare czasy xD), konkretne gagi sytuacyjne (np. druga połowa odcinka to festiwal takowych, jak Hank i jego odbicie w lustrze czy cała ta dawka spotkań 'zakochanych' aż po kulminację w korytarzu ze wszystkimi xD), albo 'porwanie' Diany (haha, najlepszy Sean: panika, szuka śladów, Diany, po czym chwila namysłu 'meh, przecież to moja Diana, uber mega hexen wiedźma' xD i końcowa scena 'dobrze się bawiłaś? Yhym' :D) no słowem bomba dobrego humoru :D

Z bardziej przyziemnych rzeczy: fatalne efekty przy spadającym kolesiu.. fakt, było to sekundowe ujęcie (o ile nie krótsze) ale strasznie raziło po oczach :/ Szkoda, że nie pokusili sie to jakoś lepiej pokazać np. jeśli już chodzi o oszczędności to scenę kompletnie bym olał - później w konwersacji dlaczego 'zaklęcie' przestało działać i tak jest mowa w zasadzie, że kopnął w kalendarz..

btw. i jeszcze jeden, i jeszcze raz: Hank po wyjściu z pokoju, gdy całe to zamieszanie i 'och ty mój'.. i idzie do lustra na korytarzu, HAHAHHA XD

matiiii

Odcinek Mistrzostwo!.. Hank mnie rozwalił!.. Spiewajacy do lustra.. i to ,, Nigdzie nie odchodz" hahaha
,,Dlaczego ja płakałem"?

Niezle sie ubawilem.
A Diana to juz najwiekszy smaczek tego odcinka :P .. ,, I found Youuu " tak łagodnie powiedziane..;p..
,,Bye..see you soon"<3

Nick; ,,Rosaleeee"... Adalind : Noooooooooooooo .. hahaha! Bezbłedne ;)

Co do efektow specjalnych to chyba wszyscy sie z tym zgodza.. nie popisali sie. Wyszlo im to beznadziejnie, ale biorac pod uwage caly odcinek, mozna na to przymknac oko ;)

Czekam na kolejny taki odcinek ;p

Deathstrroke

"Wyszlo im to beznadziejnie, ale biorac pod uwage caly odcinek, mozna na to przymknac oko ;)"
W rzeczy samej :) To i tak nic nie znacząca sekunda na tle takiego zajebistego 'odcinka z jajem' :D

Haha, to 'Rosalee' czy 'Noooo' było świetne :D Jeszcze z kolejnych przypominajek: dobry był też rymujący Wu (albo sam to wymyślał albo coś cytował, ale było niezłe) a na koniec: 'skoro nie chcesz być ze mną to muszę zakończyć swoje życie' i idzie skoczyć z urwiska, haha xD

Jeszcze co do Diany: ładnie również prosiła zaraz na początku, żeby zabrał ją do domu.. biedny później sam to robił do niej mówiąc 'please, no moreeee' :D Tak poważniej to muszę przyznać, że bardzo ciekawie rozwiązano tę kwestię z tą 'odmową' Seana wobec tego policjanta, tj. motyw sam w sobie był bardzo poważny z tą 'zemstą' a zakończyli (bo chyba zakończyli) ten wątek w sposób tak humorystyczny. Brawa dla twórców!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones