PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789381}
6,5 2 110
ocen
6,5 10 1 2110
Greenhouse Academy
powrót do forum serialu Greenhouse Academy

będzie seria 3

ocenił(a) serial na 6

ciekawa jestem, ktoś ma jakieś info?

sylvii_a

Oczywiście ze tak, skoro zostawili nas z niewiedzą w 2 wątkach:)

ocenił(a) serial na 10
emilkaaas

3 sezonu już nie będzie. Po pierwsze na końcu byłoby napisane To Be Continued. A po drugie o czym mieli by kręcić ?
Jedynie o wyborze Hayle, ale o to chodzi właśnie żebyśmy sami wybrali jej chłopaka

Ankara_filmweb_14

W Riverdale w ostatnim odc 2 sezonu tez nie było to be continued i jakos nagrywają 3 sezon

ocenił(a) serial na 10
Ankara_filmweb_14

Hej, widziałaś serial "Arrow"? Tak (według mnie) dodają do bólu tych wątków, tylko po to, by bylo, jest teraz chyba 13 (?) Sezonów, nie wszystkie na Netflixie. Wydaje mi się, ze jeśli ktoś bierze się za kręcenie serialu to zrobi więcej niż 2 sezony!

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
emilkaaas

no właśnie wiem, że zostawili otwarte wątki Ale jak szukałam info o sezonie 3 to nic nie znalazłam... hmm więc się zastanawiam czy mała oglądalność czy coś i jest w zawieszeniu ...? ciekawe

ocenił(a) serial na 10
sylvii_a

Podobno od aktorów można się dowiedzieć...

ocenił(a) serial na 4
emilkaaas

Oby nie...

ocenił(a) serial na 10
emilkaaas

Jakie? Ja się zastanawiałam i stwierdziłam, że 1. Który chłopak przyjechał Na końcu do Hayley? Może obydwoje? Którego ona wybierze? Co z Aspen?
2. Kim jest pracodawca Kyle'a, przecież ciągle zagraza uczniom Greenhouse.
3. Kto wygra tegoroczna rywalizację między Krukami i Orłami?


A na koniec - kto według Ciebie jest lepszy - Leo czy Daniel? I osobiście wolę Daniela ❤

ocenił(a) serial na 6
sylvii_a

Tutaj: https://www.reddit.com/r/TheGreenhouseAcademy/comments/7xd92h/netflix_renews_gre enhouse_academy_for_a_third/ gość wyglądana dość zorientowanego w temacie i pisze, że Netflix zamówił trzeci sezon. Ale oficjalnej informacji nigdzie nie widziałem.

sylvii_a

Musimy się jeszcze dowiedzieć kto był zleceniodawca Judy

ocenił(a) serial na 10
anettslovick

Właśnie

sylvii_a

Tak ma być 3 sezon https://youtu.be/-yGadTupLwQ

ocenił(a) serial na 10
sylvii_a

UWAGA! CAPSLOCKIEM PISZE, BO TO WAŻNE! XDDD W KAŻDYM RAZIE W APCE NETFLIXA PODOBNO MOŻNA SPRAWDZIĆ, KIEDY BĘDZIE NOWY SEZON CZY W OGÓLE BĘDZIE. NIE WIEM, NIE MAM. POZDRO! DANIEL NAJ ❤

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones