PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783174}

Grace i Grace

Alias Grace
7,3 16 696
ocen
7,3 10 1 16696
Grace i Grace
powrót do forum serialu Grace i Grace
SH5

Pojawiła się wątpliwość podyktowana prywatnym skojarzeniem, nie mniej jednak bez obaw, rolę udźwignął. Bardzo przyzwoity mini serial.

SH5

Edward Holcroft gra dr Jordana.

dafciu7

Niepoważny żarcik z mojej strony, silne skojarzenie mnie raziło do pewnego momentu, niemniej szybko prysło. Serial skończony, całkiem dobra oferta Netflixa.

ocenił(a) serial na 10
SH5

Całkiem podobny do tego piłkarza! Dobrze spędzone trzy wieczory . Serial świetny , bez dobrej gry aktorki(zniewalającej urody!) grającej Grace serial nie był by tak świetny , Podobny do Mindhunter też netflixa . To jest bardziej 6 godzinny film niż serial . Więcej takich produkcji!

michalkuc1993

Macie do polecenia więcej seriali podobnych do mindhuntera i grace? ;)

ocenił(a) serial na 10
catchnes

Jest jeszcze True Detective od HBO 1 sezon jedna historia , też dużo psychologi , ale tylko jeden sezon jest dobry a drugi to porażka .

michalkuc1993

uważam akurat ODWROTNIE-pierwszy sezon tak chwalony był dla mnie nie do obejrzenia natomiast drugi SUPER!!ALE O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE???

ocenił(a) serial na 10
stan_lego

1 sezon to świetne nakreślone postacie i wciągająca fabuła oraz świetna głębia psychologiczna w drugim to mi się podobało jedynie .... intro , ale o gustach się nie dyskutuje masz rację .

ocenił(a) serial na 8
catchnes

Alienista, też na Netflixie

SH5

dokładnie ! :)

ocenił(a) serial na 8
SH5

daję Jarkowi mocną siódemkę albo i ósemę. zresztą jego obiekt westchnień czyli skrzyżowanie anny popek z agnieszką wagner też świetna rola!

SH5

Hah to prawda, mocno podobny! :D

SH5

bez kitu :D

SH5

Wyjales mi to z ust :D

ocenił(a) serial na 8
SH5

Faktycznie aktor do Bieniuka podobny, ale pierwsze, co przyszło mi do głowy to to, że przypomina mi Chrisa Evansa :D

ocenił(a) serial na 6
SH5

O boże ale chichłam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones