PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718441}

Grace i Frankie

Grace and Frankie
7,9 26 702
oceny
7,9 10 1 26702
7,6 5
ocen krytyków
Grace i Frankie
powrót do forum serialu Grace i Frankie

Zaczęłam oglądać z nudów, ot tak, żeby coś leciało w tle podczas pracy. Temat wydawał mi się zabawny, choć trochę przekombinowany. Spodziewałam się głupawej komedii. Po trzecim-czwartym odcinku zorientowałam się, że siedzę przyklejona do ekranu bardziej niż podczas niejednej sensacji. Uwielbiam WSZYSTKIE postacie w tym serialu, są rewelacyjnie zagrane, w szczególności Jane Fonda i Sam Waterston robią kawał dobrej roboty. Nie ma tu bohaterów czarnych albo białych, każdy ma coś za uszami, każdy ma swoje racje i przede wszystkim każdy wzbudza sympatię. "Grace i Frankie" to serial który porusza i jednocześnie bawi do łez. Uwielbiam w nim też żarty słowne i sytuacyjne, są nienachalne i dobrze wkomponowane w fabułę, przez co nie wydają się sztuczne jak w popularnych sitkomach. Każdemu kto się waha polecam obejrzeć pierwsze kilka odcinków (przez pierwsze odcinki powoli się rozkręca, ale uwierzcie, że warto zaczekać).

ocenił(a) serial na 8
Annkoo90

Obejrzałam ciurkiem wszystkie odcinki obu serii w kilka dni. To jeden z najlepszych seriali jakie widziałam kiedykolwiek. Skrzy inteligentnym humorem, wzrusza, daje do myślenia. Niezwykle mądra rzecz.

ocenił(a) serial na 9
katjuszka75

Się zgadzam:-)

ocenił(a) serial na 10
katjuszka75

a może znasz coś podobnego? :)

blomkvist

Ja znam "The Kominsky Method" jest równie świetny

ocenił(a) serial na 8
Annkoo90

Miałam tak samo

ocenił(a) serial na 9
czarownica_25

i ja,wprost pożarłam wszystkie odcinki :)

Annkoo90

Dla mnie petarda! Nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu

Annkoo90

Zjadłem 5 sezonów w 4 dni ;] Dawno nie widziałem tak dobrej produkcji. I tak jak Twórca wątku wyżej napisał, uwielbiam WSZYSTKIE postacie bez wyjątku, każdy jest na swój sposób pozytywnie postrzelony. Dajcie mi już 6 sezon!

ocenił(a) serial na 9
Annkoo90

Bardzo fajny serial komediowy, nie spodziewałam się, że tak mnie wciągnie. Poprawiacz humoru gwarantowany. Oczywiście Frankie wymiata:)

ocenił(a) serial na 8
Annkoo90

Robiłam do tego serialu trzy podejścia! Pierwszy odcinek mi jakoś „nie wchodził”... ale potem wciągnęłam się bez reszty! To była wielka przyjemnosc oglądać moje kochane „wariatki”

ocenił(a) serial na 9
Annkoo90

Cudowny serial, w pełni zgadzam się z twoją opinią! Szósty sezon wspaniały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones