Gra o tron
powrót do forum 3 sezonu

A dla mnie zeson 3 jest do przewidzenia:
Za mur ciągnie armia innych, wrażliwych na ognień,
a Khalisi ma smoki. Myślę, że być może ona zasiądzie na tronie
i poprowadzi kampanię przeciwko upiorom.
niemniej serial zaskakuje i często pokazuje nam to, czego spodziewamy się najmniej.

ocenił(a) serial na 9
maridok

Zza muru ciągnie armia dzikich, innym specjalnie się nie śpieszy.
Daenerys ma 3 niesforne smoki nad którymi nie panuje.
Gdybyś książkę czytał byś wiedział czego się spodziewać.

Gdyniaa

W święta będę czytał kolejną część ale powiedzcie mi tylko tyle aby nie zdradzić całej fabuły co (tak po krótce) przydarzy się wszystkim głównym postaciom bo zżera mnie ciekawość :P

ocenił(a) serial na 10
ma5ti5

To znaczy którą?

ocenił(a) serial na 9
potas13

Dobre pytanie, tak wielu ich już z nami nie ma ^ ^

potas13

po starciu królów jest nawałnica mieczy stal i śnieg. :P

ocenił(a) serial na 10
ma5ti5

Ok, no to mówiąc oględnie: do gry włączają się Tyrellowie i Martellowie z Dorne. Mimo oficjalnego sojuszu Lannisterów, Tyrellów i Martellów, intryg między nimi będzie co nie miara. Pozycja Tyriona nie będzie już tak mocna jak w SK, a pierwsze skrzypce w Królewskiej Przystani będzie grał Tywin Lannister. W obozie Robba ślub Króla Północy z Jeyne Westerling oraz uwolnienie Królobójcy przez Catelyn będzie miało swoje konsekwencje (dojdzie do zachwiania kilku sojuszy). Jaime i Brienne po drodze do stolicy będą mieć dość dramatyczne przygody. Podobnie jak Arya, która spotka super fajną ekipę, i Bran, który z Reedami zmierza na Mur. Stannis liże rany po porażce nad Czarnym Nurtem, ale w końcu przyjdzie mu do głowy zajebiaszczy pomysł ;) Daenerys wzmacnia swoją pozycję w Essos, zyskując poparcie różnych, nazwijmy to, ekip. Jon z kolei spotyka Mance'a Raydera i wraz z Dzikimi rusza na południe. Nona Straż po ataku Innych na Pięść Pierwszych Ludzi jest w rozsypce. I swoją drogą to zazdroszczę Ci tej niewiedzy - czeka Cię wiele fajnych zaskoczeń :)

potas13

dzięki za odpowiedź czekam tylko do piątki aby wrócić do domu w wziąć się za książkę bo na studiach nie bardzo mam czas a muszę to wszystko nadrobić a chcę zdążyć przed kolejnym sezonem przeczytać. Widzę że fajne rzeczy się tam będą działy. Jeszcze raz wielkie dzięki :P

ocenił(a) serial na 8
ma5ti5

Nie wszyscy przeżyją święta.

neggev

Weź nawet nie gadaj takich głupot :) będzie dobrze

ocenił(a) serial na 8
ma5ti5

Na pocieszenie: niektórzy przeżyją.

ma5ti5

zalezy czy pytasz o glownych bochaterow ksiazki czy serialu hah jedni zgina innych posadza o morderstwatych co zgineli a cala reszta bedzie uciekac hah

ocenił(a) serial na 10
kamil7k

Co to za mowa?

kamil7k

ale wielki skrót. z tego co zauważyłem serial trochę się różni do książki ale książka lepsza :) jak zawsze zresztą

użytkownik usunięty
maridok

źle przewidziałeś

maridok

Właśnie skończyłem oglądać drugi sezon, i jedna rzecz mi się narazie nasuwa - dobrym całe życie wiatr w oczy i ch... w d....

użytkownik usunięty
infrared118

Ja myślę, że właśnie w Grze o Tron nie ma typowo dobrych postaci :) Niemal każda postać ma na sumieniu coś za co można ją uznać za złą :)

ocenił(a) serial na 10
maridok

SPOILER

Inni nie są wrażliwi na ogień, ale jest jedna rzecz która może ich zabić.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

SPOJLER

Myślę że chodziło mu o Upiory, które są wrażliwe ma ogień. Co do Wędrowców to się zgadzam z Tobą :)

użytkownik usunięty
maridok

Już możemy Ci powiedzieć, że Twoje przypuszczenia się nie sprawdzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones