Gra o tron
powrót do forum 2 sezonu

Jestem aktualnie po drugim sezonie i jeśli 1 skłonił mnie do kupna książki i jej przeczytania to po 2 nabieram obaw by zacząć czytać drugą . Już po 4 odcinku 2 sezonu gdy Czerwona Kobieta wypierdziała dymka głowa mi opadła . To w takim kierunku to zmierza ?!? Jak dla mnie zbyt wiele bajki i fantastyki . Nawet w pierwszym wątek z Khalesi wydał mi się najsłabszy i głupi po prostu . Oglądam już z obowiązku i dla kilku wątków . Czy ktoś może mi powiedzieć czy książkowa wersja tez jest przepełniona „ magią i hokus pokus „ czy tez trzymamy się bardziej „ realizmu „ ?!? Co będzie następne ? Z fifoli będą strzelać błyskawice ???

ocenił(a) serial na 7
yossarian3x

Naprawdę? Przecież to jest fantasy, czego więc oczekiwałeś? Magii jest tutaj naprawdę niedużo. Za Harry'ego Pottera czy Wiedźmina w takim razie się w ogóle nie bierz, bo za bardzo się rozczarujesz.

ocenił(a) serial na 6
Starigniter

Pottera ?!? Żartujesz , prawda ? Nie mam kilku lat aby to oglądać . Wiedźmina oglądałem i choć się nie zachwyciłem to rozczarował mnie mniej niż G of T . Ten serial był tak wychwalany , tak wręcz ludzie naciskają aby go lubić że poczułem się w obowiązku go obejrzeć i polubić . Niestety pokonał mnie i skończyłem na Sezonie 4 odcinku 5

ocenił(a) serial na 6
Starigniter

I zanim zaatakujesz mnie za Pottera . Tak , wiem że ludzie kochają te książki . Za ich rozbudowany świat , doskonale połączenie z magią i teraźniejszością , klimat ( mieszkam w Szkocji wiec ów klimat doskonale rozumiem - takich szkół kilka tu widziałem i widziałem również posiadłość autorki . Piękna okolica jak cała Szkocja - polecam ) ale nie trafia do mnie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones