Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 8 Gra o tron sezon 8, odcinek 5
odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Bells

1h 18m
5,6 6 643
oceny
5,6 10 1 6643
Gra o tron
powrót do forum s8e5

S08E05

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem skąd taki hejt na przedostatni odcinek, według mnie było to zaskakujące, brutalne i niespodziewane posunięcie ze strony Daenerys, która wpadła w szaleństwo po tylu podbojach, czuła się niezwyciężona i chciała aby jej poddani ją zaczęli szanować i kochac, chciała ich zmusić do tego siłą ze względu na to, że w Westeros nie miała takiego autorytetu jaki miał Jon Snow. O to właśnie chodziło, o huśtawkę emocji, niby taka z niej dobra Królowa, wyzwoliła tylu ludzi, okazywała łaskę i dobroć dla mieszkańców miast, a tu nagle jeb i cały czar prysł. Ten serial, jest mroczny i brutalny i taki właśnie był w tym odcinku jak dla mnie 10/10. Jedyne co mi się nie podobało w zakończeniu to że Jon trafił spowrotem do Straży po tym jak zamordował królową. Idealnym zakończeniem byłoby spalenie Jona Snowa przez smoka lub też wykonanie na nim egzekucji to już kwestia osobista, co komu by pasowało, ja osobiście wolę bad endingi. Jeśli chodzi o wybór nowego króla, jak dla mnie nie było lepszego wyboru jak Brandon, od samego początku był opanowany i dobry, a już po tym jak został trojoka Wroną, był idealnym kandydatem na króla choć stawiałem, że miejsce Daenerys zajmie Sansa, mimo że pod koniec serialu zaczęła być strasznie irytująca i pazerna. Serial ma bardzo wielki potencjał na jakiś prolog do niego, można stworzyć zupełnie nową historię, która by opowiadała o początkach innych rodów czy cos w ten deseń. Nie mogę się doczekać na zapowiedź kolejnej części Gry o Tron <3

Adixson3340

Było bezsensowne z tego powodu że Danka dokonała tego mając 1 smoka. W dobrze zrobionej historii panie kolego to Danka by spaliła Tyriona za te rady. Mogła się słuchać mateczki Olleny. A tak ten miernota, bo inaczej go nie nazwę Tyrion jeszcze został namiestnikiem. Spaliła miasto bo tak chcieli scenarzyści. Dla mnie historia bez sensu bo na koniec Starkowie zgarniają wszystko, czyli mamy klasyczną fantastykę, a nie jakieś dyrdymały że GoT wychodzi naprzeciw schematom. 7 Królestw powinno być podzielone, Bran dalej być trójoką wroną itp. Naprawdę z punktu widzenia logiki nic się kupy nie trzyma. Gdyby się postarali i zrobili więcej odcinków, zwolnili by trochę tempo to finał mógłby być dobry. A tak spierdzieli po całości. Ale i tak pozostaną mistrzami po ludzie cały czas oceniają serial na 10. Niech zgadnę - wyborca Pisu czy P0?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones