Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 7 Gra o tron sezon 7, odcinek 7
odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Dragon and the Wolf

1h 20m
8,9 4 350
ocen
8,9 10 1 4350
Gra o tron
powrót do forum s7e7

s07e07

ocenił(a) serial na 8

no i obejrzałem wszystko :( wiadomo kiedy rusza 8 sezon i ile będzie miał odcinków? i jaki będzie dobry serialik po GoT? wikingowie?

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

8 sezon ma mieć 6 odc trwających pewnie z co najmniej 80min każdy, kiedyś czytałam że ma być pod koniec 2018 roku, wg innych źródeł 2019, ostatnio tego nie śledziłam, ale wg mnie na jesień 2018 sie wyrobią.
Co do Wikingów...ja mam mieszane uczucia ale wielu ludzi lubi ich na równi z GOT. Mnie pierwsze 2 sezony wymęczyły, rozwleczone takie i nudnawe, 3 i 4 już o wiele lepsze i teraz czekam na 5. Ale ja to ja, większość ludzi ma na odwrót :D Polecam i tak zobaczyć, ja się trochę rozczarowałam, ale klimat serialu jest świetny i chociażby dla niego warto.

ocenił(a) serial na 8
inkawa

to troche poczekac trzeba (:

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

Szybko. Podziwiam :-). W Grze o Tron najlepsze są intrygi polityczne. Dlatego polecam House of Cards. Współczesna gra o fotel prezydencki.

ocenił(a) serial na 8
niwrok_2015

starałem się odwlekać GoT żeby go za szybko nie obejrzeć, chyba nie wyszło D:
HoC jest na oku tylko.. póki co mam ochotę na te starsze klimaty i wikingowie chyba wygrywają :)

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

Wilkingowie całkiem dobry serial polecam

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

Polecam "Ripper Street", grają tam aktorzy z GoT: Jerome Flynn jako jeden z głównych bohaterów, a Joseph Mawle (genialna rola) i Ian McElhinney grają czarne charaktery (takich wyjątkowych sk*wieli). W pojedynczych odcinkach też sporo znajomych twarzy, nawet Hodor jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones