Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 7 Gra o tron Sezon 7, Odcinek 7
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Dragon and the Wolf

1h 20m
8,9 4 349
ocen
8,9 10 1 4349
Gra o tron
powrót do forum s7e7

S07E07

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem czy Dany wie o tym że Nocny Król może wskrzesić umarłych ale jak zobaczy wskrzeszonego Viseriona to chyba dostanie zawału odcinek fajny a to że ta szm*ta Cersei nie chce pomóc w bitwie z innymi na północy sprawiło że jeszcze bardziej jej nienawidzę...

ocenił(a) serial na 8
mb1998

Mnie ciekawi inna sprawa. Jak Daenerys i Jon dogadają się w sprawie władzy. Będą współrządzić, czy może jedno uzna władzę drugiego? Jak sądzisz?

ocenił(a) serial na 10
niwrok_2015

gdyby Daenerys miała trochę honoru to oddałaby władzę Jonowi
w końcu to prawowity następca tronu a nie ona jak do tej pory myślała, prawowity syn jej brata.
Ale Jon jak to Jon pewnie nie bedzie chciał. Poza tym najpierw będą musieli zająć się nocnym królem a nie wiadomo czy oboje to przetrwają.

użytkownik usunięty
inkawa

Viserys też był "prawowitym następcą", a jakoś nie przeszkadzało jej zabicie go przez Drogo. Jest to typ kobiety, która co miesiąc znajduje nową "miłość życia", taże nie polegałabym na stałości jej uczuć. Chociaż twórcy serialu pewnie i tak to zignorują.

ocenił(a) serial na 10

ale porównywanie Jona do Viserysa jest jednak nie bardzo na miejscu, Daenerys nie zabiła (tzn no nie ona zabiła ale nic nie protestowała) go żeby być jedyną prawowitą następczynią i przejąć tron dla siebie, tylko po prostu bo on był chu*em i mu sie należało

ocenił(a) serial na 8
inkawa

Zatem, jeśli by oboje wygrali i przeżyli, Daenerys zostałaby królową, Jon Snow byłby kimś w rodzaju księcia małżonka, będąc zarazem namiestnikiem Północy. Może być według mnie, ale gdybym był Daenerys, wywalilbym na zbity pysk Tyriona. To już Missandei lepsza jako namiestnik. :-)

ocenił(a) serial na 8
inkawa

OCZYWIŚCIE ŻE SIE HAJTNO
BĘDĄ MIELI CÓRKĘ SANSĘ, A CERSEI Z BRATEM SYNA JOFFREYA, ICH TEŻ OŻENIĄ I ZA 20 LAT BĘDĄ RZĄDZIĆ DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE

ocenił(a) serial na 9
niwrok_2015

Jon zabije swoją ciotkę i ucieknie za mur.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones