Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 7 Gra o tron sezon 7, odcinek 7
odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Dragon and the Wolf

1h 20m
8,9 4 350
ocen
8,9 10 1 4350
Gra o tron
powrót do forum s7e7

Właśnie obejrzałem ostatni finałowy odcinek. Nie będę spoilerował, ale niech mi ktoś powie, jak to możliwe, że nie będzie kolejnego 8-go sezonu? Ci co widzieli zakończenie to wiedzą o co mi chodzi.

Ja zakończenie bym nazwał początkiem :)

ocenił(a) serial na 10
dgrze

bedzie 8 sezon przeciez filmweb jest opóźniony w rozwoju

TyrionLanister

Ah czyli jednak będzie i będzie mniej odcinków o ile wierzyć tej informacji http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Season_8

dgrze

Oczywiście, że będzie 8. sezon... tylko nie wiadomo jeszcze, w jakiej formie. Podpisując kontrakt z HBO, Martin zobowiązał ich podobno do stworzenia kinowego finału. Nie wiem tylko, jak oni by to niby widzieli. Może zrobią trylogię i będą trzy filmy. A może puszczą część odcinków telewizji, a tylko ostatni byłby w kinie. Byłby to jednak kiepski pomysł, biorąc pod uwagę, jaki był dzisiejszy finał. 30 minut ględzenia na arenie z instrukcją zabijania umarlaka. Brakowało tylko białego królika i cylindra. Osobiście skłaniałabym się ku dwóm, trzem filmom, biorąc pod uwagę ilość pieniędzy, jakie pochłania każdy odcinek, nie opłaca im się dalej produkować pod telewizję i platformę internetową. Już ten sezon udowodnił, że hakerzy są nieprzewidywalni, a i oddziały HBO w pozostałych krajach mają swoich kretów. Po co oni mają się tak starać, pompować forsę w efekty specjalne, jak potem zyski są z tego niewspółmierne do wysiłków. Gdyby puścili ostatni sezon w kinach, nawet rozbity na kilka lat, mogliby przejść do historii z największym sukcesem finansowym. Co innego trzy 2,5 godzinne filmy, a co innego kilka godzinnych odcinków. I jestem przekonana, że w tej chwili, to rozważają. Dodatkowo za filmami przemawia jeszcze jedna rzecz. Większość wątków została podomykana. Teraz scenarzyści mogą się skupić wyłącznie na wielkiej wojnie

tolerancja91

Biorąc pod uwagę obecną formę sezonu i fakt, jak zostały skrócone wszystkie poboczne wątki, jak również i te główne, to pewnie 3 takie filmy zajęłyby im po 45 minut na łebka. Finałowy odcinek również miałby jakiś mega długi, że nawet zabierałem się do Heliosa na niego. Jego długość mnie nie zaskoczyła, cieszę się, że nie straciłem czasu na kino, choć odcinek jak najbardziej na plus, ale za mało tego wszystkiego.

Co chwilę coś skracają, jak nie odcinek to sezon, jak nie sezon to fabułę. W 7 sezonie miało być mniej odcinków, ale dłuższych. Średnio można było to odczuć, tym bardziej, że zapchali je jeszcze kilkominutowymi powtórkami na początku. W poprzednich sezonach one chyba nie występowały? O, dziwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones