PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 480
ocen
8,8 10 1 381480
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Ulubiona postać?

ocenił(a) serial na 9

Jaka jest wasza ulubiona postać?
Ja osobiście uwielbiam Tyriona.

ocenił(a) serial na 9
KiIIerQueen

Jon Snow, Aegon i Stannis. Kolejność przypadkowa.
Nie znoszę natomiast karła i Daenerys.

ocenił(a) serial na 9
raschel97

Ja karła uwielbiam za jego spryt, szczególnie widać go w książce , ale Jona Snow'a też bardzo lubie :)

ocenił(a) serial na 9
KiIIerQueen

No pewnie. Publiczne przyznanie się do zabójstwa króla było świetnym strategicznym posunięciem.

ocenił(a) serial na 10
raschel97

Tyrion się nie przyznał do królobójstwa.

ocenił(a) serial na 9
Azriell

Pooglądaj jeszcze raz proces

raschel97

Nie przyznał się do zabójstwa. Powiedział, że żałuję, że tego nie dokonał.

ocenił(a) serial na 9
odadoh

Właśnie tak.

ocenił(a) serial na 10
raf_filmweb

Daenerys, Tyrion, Jon Snow i nocny król :)

ocenił(a) serial na 9
raschel97

Jeszcze Melisandre. Zupełnie zapomniałam o mojej kapłance z avataru.

ocenił(a) serial na 10
raschel97

ja kocham Cersei bo jest tam najładniejsza i najsprytniejsza. Ogólnie to rzadko kiedy zdarza się, żeby do takiej roli czarnego charakteru dali ładną aktorkę a tutaj dali, oglądam gre o tron tylko dla niej kocham ją

ocenił(a) serial na 10
deathlover

Mam pytanie do fana członków rodziny Lannisterów. Ja natomiast uwielbiam głowę rodziny Tywina Lannistera i mam związane z tym pytanie. Chciałem kupić sygnet Lannisterów i czy jest on warty 100 zł? Potrzebuje opinii kogoś z zewnątrz, najlepiej fana Hear me roar. My Lannisterowie musimy trzymać się razem!!

użytkownik usunięty
raschel97

Zdecydowanie Stannis Baratheon.Zimny,opanowany,sprawiedliwy,przestrzegający prawa,honorowy i uczciwy(mówie o PLiO).Do tego genialny strateg i świetny król.Nie ma lepszego.
Na drugim miejscu Brynden Blackfish.Również świetna postać,wierna swoim ideałom,honorowa i sprytna.Czekam na książkową kooperację Stannis&Blackfish w Dorzeczu.
No i Euron Wronie Oko.Również świetna postać,jakoś dziwnie skojarzyła mi się z Jokerem z TDK.Żal tylko,że zapewne w serialu go skopią,jeśli wejdzie.

ocenił(a) serial na 9

Euron jest najbardziej szlachetny i honorowy z nich wszystkich. Istny wzór cnót.
Ja go najbardziej lubię, ale z Greyjoyów. Typ spod ciemnej gwiazdy i czarna owca. Mam nadzieję, że dedeki go dobrze oddadzą, a nie połączą jego postać z dużo mniej ciekawym Victarionem.

ocenił(a) serial na 9
raschel97

Aegon>? :D Przecież to forum filmowe, więc na serialu <tylko i wyłącznie> powinniśmy się skupić, nie na książkach. Takie moje zdanie.

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 9

?

Sorry, tu Westeros nie Albania :P

użytkownik usunięty

KAPUSTA NAD GŁOWĄ KA KA PUSTA NAD GŁOWĄ

Król Albani to nie ta bajka

ocenił(a) serial na 9
tomo1945

Trzeba mieć coś z głową, żeby się tytułować królem Albanii. Podły Islamski naród, który nie szanuje kobiet ani dzieci, a w którym handel kobietami jest traktowany jako dobry biznes na boku.

ocenił(a) serial na 6
KiIIerQueen

Hmm...

Daenerys, Jon, Catelyn (to raczej czyste współczucie), Varys, Robb, Sansa, Davos, Melisandre (w książkach) i oczywiście Hodor.

ocenił(a) serial na 9
WielkiMou

Sansa zawsze mnie denerwowała swoją naiwnością

ocenił(a) serial na 6
KiIIerQueen

Była naiwna, a i owszem, ale przechodzi przemianę i liczę, że wkrótce dołączy do gry.

ocenił(a) serial na 9
WielkiMou

Tak? Ja jestem w trakcie czytania Uczta dla wron:Cienie śmierci i na razie przemiany nie ma, ale pewnie niedługo doczytam :)

ocenił(a) serial na 6
KiIIerQueen

Opierając się o upublicznione materiały z Wichrów, mogę stwierdzić, że wszystko zmierza w dobrym kierunku ;)

ocenił(a) serial na 8
KiIIerQueen

Ramsay - wesoły chłopak z fantazją i poczuciem humoru. Niby negatywny bohater, ale paradoksalnie to chyba jedyna postać ze szczerym uśmiechem, luzik, spoko - a wszyscy dookoła ponurzy, płaczliwi albo wiecznie obrażeni na cały świat. A on się nawet nie obraził na żonę za nazwanie "bękartem", nawet nie zaprzeczał, tylko przyznał z dumą, że bękarci mogą wysoko zajść :)

Kinokio

No proszę, każda potwora znajdzie swojego amatora. Mam nadzieje, ze kiedyś spotkasz odpowiednik Ramsego w realu. Na pewno byłoby to wesołe

ocenił(a) serial na 8
caligulaam

Nie zesraj się

ocenił(a) serial na 8
Gyp

Przepraszam

ocenił(a) serial na 10
Kinokio

Rozbawiła mnie ta wypowiedzieć. Faktycznie zgadzam się co do Ramseya, szkoda tylko, że nie żyje :D

ocenił(a) serial na 10
Kinokio

zajebisty jest ;P

ocenił(a) serial na 10
KiIIerQueen

Jaime, Daenerys, Tywin, Roose, Sam, Varys, Ned, Robb, Melisandre, Ramsay i Trystane.

ocenił(a) serial na 9
Hook13

Varys' a i Jaime'go też bardzo lubię :)

ocenił(a) serial na 9
KiIIerQueen

Varysa i Jaimego. Apostrofy są niepotrzebne.

ocenił(a) serial na 9
raschel97

Ok, właśnie zastanawiałam się jak to odmienić poprawnie :)

ocenił(a) serial na 9
KiIIerQueen

Ludzie mają odruch, że dodają apostrofy do zagranicznych słówek, a często jest to niepotrzebne. Też na początku odmieniałam źle większość imion.

raschel97

Nie, bo dobrze piszę. Należy dodawać apostrofy do zagranicznych nazwisk. Nie kaleczmy polskiego języka.

krychu9

Nie należy dodawać apostrofów. "Nie, bo dobrze piszę" - pisze, a nie piszę. Nie kaleczmy polskiego języka.

ocenił(a) serial na 9
krychu9

Coś ci się chyba chłopie pomyliło. Dodawanie apostrofów jest zbędne, a często nawet uznawane za błąd.

ocenił(a) serial na 10
KiIIerQueen

Jon, Dany, Tyrion no i czuje sympatie również do Meliski:P

ocenił(a) serial na 9
Christopher_filmweb

W końcu ktoś też lubi Tyriona :P

ocenił(a) serial na 10
KiIIerQueen

Ubóstwiam tego krasnala. Karły, pół-mężczyzni i inne dziwolągi rządzą!

ocenił(a) serial na 9
Christopher_filmweb

I do tego moim zdaniem aktor rewelacyjnie gra swoją rolę:P

ocenił(a) serial na 10
KiIIerQueen

No ba:P Peter urodził się do tej roli:P

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 9
KiIIerQueen

Ja również uwielbiam/bardzo lubię Tyriona :)

ocenił(a) serial na 8
raf_filmweb

żeby go lubić to chyba trzeba być takim samym gnojem jak on

ocenił(a) serial na 9
Mortemignis

Nie wiem co masz na myśli

ocenił(a) serial na 9
Christopher_filmweb

oczywiście, że tak. Melisandre to najlepiej rozpisana kobieca postać. Gorzej z jej zekranizowaną wersją, ale też daje radę gdy nie pokazuje piersi

ocenił(a) serial na 10
raschel97

Co ona ma z tym pokazywanie cycków, zboczona baba. I pyta się Jona czy jest prawiczkiem heh:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones