PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 773
oceny
8,8 10 1 381773
7,4 27
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

czy tylko mnie chuy strzela na kolejność dodawanych na fw postów? Z większą ilością lajków- w górę, NAJNOWSZE- gdzieś na forum, szukaj poszukiwaczu jeśliś cierpliwy... Brzmi trywialnie wiem, ale podekscytowanie ze świeżo obejrzanego odcinka i chęć wymiany na jego temat opinii mi mija, gdy więcej czasu zajmuje mi szukanie danego wątku niż zapoznawanie się z wrażeniami innych. Osobie odpowiedzialnej za tę (osobistą i być może nie tylko) tragedię życzę sto ogórasków w miejsce, gdzie słońce nie dochodzi.

ocenił(a) serial na 9
SaiRIthy

Nie masz opcji, aby zmienić kolejność z "najlepszych wypowiedzi" na "najnowsze"?

ocenił(a) serial na 8
Krzys11991

istnieje taka cudowna możliwość? gdzie i jak? z góry sorry wszystkich za zaśmiecanie forum!

ocenił(a) serial na 9
SaiRIthy

Nad pierwszym tematem powinieneś mieć napis "Najlepsze wypowiedzi", możesz kliknąć w niego i zmienić opcję na "Najnowsze". Ja przynajmniej tak mam, jeżeli u Ciebie jest inaczej, to nie wiem jak mam poradzić. Mnie też strasznie denerwuje sposób segregowania tematów, bo muszę za każdym razem po wejściu na forum zmieniać opcję, żeby zobaczyć najnowsze tematy. W przeciwnym razie na górze mam najbardziej bezsensowne tematy o zimie, która nie umrze i o Aryi, co ma włosy jak Sid z Epoki lodowcowej :(

ocenił(a) serial na 8
Krzys11991

hahaha fakt, temat o Aryi-Sidzie działał mi już na nerwy, bo ileż można ...;p znalazłam już tą opcję o której piszesz i od razu jaka ulga! dzięki wielkie za pomoc :))

ocenił(a) serial na 6
SaiRIthy

Po zmianie opcji jak napisał użytkownik powyżej zacznij "obserwować " forum. Wtedy gdy ktoś doda nowy wątek będziesz miał/a powiadomienie.

ocenił(a) serial na 8
eleanora

Ok już znalazłam lekarstwo na moja bolączkę, dzięki za oświecenie!

SaiRIthy

Jejku dopiero to odkryłaś? Naprawdę współczuje :D

ocenił(a) serial na 5
SaiRIthy

wchodzę i od razu daję "od najnowszych" bo te pierwsze to zawsze jakieś ujowe żarty o , które mają po 200 plusów (tak w każdym filmie) przeglądam pierwsze tematy i potem daję na wszystkie tematy i znowu po załadowaniu musze dać na od najnowszych i zaczyna się wertowanie. Absurd

ocenił(a) serial na 7
SaiRIthy

Pełna zgoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones