Good Girls
powrót do forum 4 sezonu

Jestem w każdy sposób dopieszczona i rozbawiona oglądając ten serial <3

ocenił(a) serial na 9
magdalena199997

[SPOILERY]

Ja też uwielbiam, mimo paru niedociągnięć ma w sobie to "coś".
Dla mnie najciekawszy wątek to dwuznaczna, dziwna relacja między Beth i Rio. Kto by pomyślał, że w tej serii Rio będzie rywalizować o Beth z własnym bratem.

Początkowo myślałam, że Beth naprawi relację z mężem, bo zaczęli go pokazywać jako fajnego gościa, retrospekcje jak się poznali itp. Jednak moim zdaniem Dean to d... wołowa, to on zapoczątkował całą serię zdarzeń zdradzając - jak się przyznał - wielokrotnie żonę i wpadając w tarapaty finansowe. I teraz jeszcze dał się porobić podpisując roczną umowę z "sektą" kosmetyczną. Swoją drogą świetny wątek z tymi gośćmi od kosmetyków ;-D

Myślę, że w kolejnej serii Beth i Rio wcale nie będą żyli długo i szczęśliwie, tylko znowu się poróżnią, bo na tym opiera się schemat tego serialu - przyciąganie i odpychanie.

ocenił(a) serial na 8
ewagm1

Lepiej nie czekaj na kolejna serie, bo już go anulowali

olcia87

W sensie nie będzie sezonu 5?

ocenił(a) serial na 5
olcia87

I dobrze, bo mnie strasznie wybudził od 3 sezonu spadek, powtarzanie tego samego schematu over and over nudzi.

ocenił(a) serial na 6
MiLusSia

Dokładnie, od 3 sezonu zjazd w dół. A 4ty to absolutna porażka. Akcja ciągnięta na siłę za uszy, policjanci o IQ =10, stary patent na zaklejenie dziur w scenariuszu, czyli ckliwe retrospekcje. Od S4:06 już zmuszałam się by to oglądnąć do końca.

ocenił(a) serial na 9
agataq

Tu już nie chodzi o akcję, a o duet Beth i Rio xD

ocenił(a) serial na 9
MiLusSia

Nie będzie 5 sezonu ale mają być jakieś 2 odcinki kończące serial i dobrze, bo Wam może się nie podobać ale tym którym się podobał pozostałby niedosyt, zwłaszcza po takim trochę 'nie fair' zakończeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones