Good Girls
powrót do forum 4 sezonu

Będzie sezon 5?

ocenił(a) serial na 8

Tak szybko obejrzałam,ciekawe kiedy będzie następny sezon?
Lubię to!

anna1798

Czytałam wczoraj, że nie będzie 5 sezonu, bo aktorzy się nie dogadują między sobą. A to miał być finałowy sezon. Niby zamiast tego ma się pojawić dodatkowy podwójny odcinek jako zakończenie całego serialu. Zakończenie 4 sezonu mnie trochę zirytowało, szkoda mi Annie.

ocenił(a) serial na 9
matylda_grygorcewicz

mi też jej szkoda, ogólnie liczę, że będą te dwa końcowe odcinki :(

ocenił(a) serial na 7
magdalena199997

nie bedzie zadnych dodatkowych dwoch odcinkow, te 2 odcinki o ktorych piszecie to dwa ostatnie odcinki sezonu 4.

ocenił(a) serial na 9
xixu221

Szkoda w takim razie.

anna1798

Wciąż liczę, że Netflix go przejmie i dokończy. Zrobił tak już m.in. z Lucyferem, wykupił Dom z papieru. Co prawda, na razie podobno nie ma żadnego zainteresowania z ich strony, ale serial jest dość popularny, dobrze sobie radzi. Nadzieja umiera ostatnia.

ocenił(a) serial na 9
DagnaMara

Jak Manny Montana ma focha i się pokłócił z Christina Hendricks i nie mogą dojść do porozumienia to nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ja już chyba się nie nastawiam.

magdalena199997

Ona jest w sumie producentką tego serialu, nie wiadomo o co konkretnie poszło, Monatana miał mieć jeszcze jakieś inne zobowiązania. Z tego, co widzę po jego filmografii, to albo ma coś innego na oku i nie chce być dłużej łączony z serialem, albo liczy że jak się rozstanie z serialem, to spłyną oferty. Natomiast sądzę, że jakby mu dobrze zapłacili, to zgodziłby się wystąpić w ostatnim finałowym sezonie, mogliby go nawet uśmiercić w połowie, kuzyn by wyszedł, dostałby kulkę, Beth mogłaby więc zająć jego miejsce. Nie wiem, sądzę że wszystko da się jakoś rozwiązać.

ocenił(a) serial na 9
DagnaMara

według mnie dużo osób liczy na jakieś zejście się z Beth :D

magdalena199997

Ja nie, nie cierpię Rio.

ocenił(a) serial na 9
DagnaMara

Rozumiem, wiele osób postać Rio drażni ale jednak z tymi co pisała/ rozmawiałam to są przychylni jego osobie i 'związkowi' z Beth :D

ocenił(a) serial na 7
magdalena199997

Ich romans to mój ulubiony watek serialu XD caly sezon liczyłam, że ktoś w końcu zabije tego jej durnego męża . To dla mnie najbardziej wkurzająca postać serialu, odpowiednik Arturito z Domu z Papieru...

aklujada

Nie wiem, czy powinna być z Rio (dla mnie to zwykły gangus), nie wiem też, czy powinna być z mężem, ale już wolę tego mężusia od Rio. Chyba jedynym romansem, na jaki liczyłam, był ten z burmistrzem, czy kim on tam był, kuzynem/bratem Rio, no ale nie wyszło.

ocenił(a) serial na 9
DagnaMara

patrząc jak podchodził do swojego syna to ma w sobie trochę 'człowieczeństwa', czułości, troski.

magdalena199997

Raczej niewiele czasu spędza z tym dzieckiem, a sam w międzyczasie zleca mordowanie ludzi. Wiem, że głupi przykład, ale nawet Hitler był miły dla swojej rodziny, dzieciaków, zwierząt czy współpracowników... Jakaś fascynacja ich łączy, ale to byłby bardzo toksyczny związek.

ocenił(a) serial na 10
aklujada

Bez kitu

ocenił(a) serial na 10
magdalena199997

Już chyba nie ma na to szansy :(

ocenił(a) serial na 10
DagnaMara

Ja też :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones