Good Girls
powrót do forum 3 sezonu

Wiem, że niektórym nie podobał się sezon 3. - ja jestem na tak i zapraszam do dyskusji osoby, którym się podobało.                                                                                                                                                                                                      Co wydarzy się dalej (oczywiście przy założeniu, że będą kolejne sezony)? Czy Waszym zdaniem Beth, wzorem Waltera White'a z BB będzie coraz bardziej przesuwać granice między dobrem a złem? W sensie: pierwsza ofiara - wielki płacz, ale kolejne pójdą z górki? I jak ułoży się jej relacja z Rio? Co prawda mieli się pozabijać nawzajem, ale jakoś nic z tego nie wyszło... Ja cały czas widzę tam iskrzenie i potencjał na więcej. Co miał na myśli Dean mówiąc "nie zabija się tego, co się kocha"? Nie ma wątpliwości, że gdyby Rio chciał, sprzątnąłby ją w 2 sekundy, jak to stało się z Lucy.                                              Moim zdaniem  bardzo możliwa jest wersja, że Beth i Rio wejdą w prawdziwe partnerstwo i będą wspólnie rozwijać ten "biznes" jako para, gdzie Beth będzie coraz bardziej wkręcać się w ten ciemny światek. W sumie zrobiona została aluzja w ostatniej scenie, gdy Rio powiedział, że widzi się w takiej luksusowej wannie i pyta, czy Beth dołączy.                                                                                                                         Dajcie znać, co myślicie!

ocenił(a) serial na 8
ewagm1

SPOILER




Przecież Rio nie żyje. Wychodzi ze sklepu i słychać pojedynczy strzał. Potem dziewczyny piją szampana.

ocenił(a) serial na 9
jestem_zachwycona

Odsłuchałam kilka razy - żadnego strzału tam nie słychać...  
Nawet gdyby to i tak nie można by było traktować tego serio - już raz zginął :-)

ocenił(a) serial na 8
ewagm1

Faktycznie po jego wyjściu słychać trzask ale ja to odebrałam jako mocnie trzaśnięcie drzwiami a teraz mam wątpliwość czy nie był to strzał.

ocenił(a) serial na 9
wiera888

Sprawdzałam to wiele razy, strzał tak nie brzmi na pewno. Na pewno słychać "pikacz" kluczyków od samochodu.

ocenił(a) serial na 7
jestem_zachwycona

To był trzask drzwi.

ewagm1

Hej, ja również jestem na tak! chociaż jestem w trakcie oglądania 3 sezonu - jak do tej pory podoba mi się :) i chętnie wymienie zdanie z innymi :)
Jestem zdania że Beth i Rio powinni się dogadać i działać razem - aczkolwiek to droczenie, wymiana zdań , podoba mi się, i dzięki temu jest to napięcie między nimi ;) nie wiem o co chodzi z tymi strzałami w ostatnim odcinku , ale mam nadzieję ze postać Rio nie zniknie - myślę , że to bez sensu uśmiercać jednego z głównych bohaterów .

ocenił(a) serial na 7
Agataa19_filmweb

Powinien paść bo typ się robi kulą u nogi . Dopóki on zyje one nie mogę skrzydeł rozprostować

ocenił(a) serial na 9
ewagm1

Ja też widze, ze miedzy nimi iskrzy. Beth w ogóle nie jest mu potrzebna. Mogl ja od razu zabić a tego nie zrobil. Widac jak na nia patrzy. I to jest takie fajne w tym serialu, ta chemia miedzy nimi ;p ja bym tego meza w dupe cmoknela. Ona tez cos do niego czuje, ale chce sie kierować rozsądkiem. Ma dzieci i wie ze gra z Rio moze sie skonczyc niebezpiecznie. A meza uwazam ze nie kocha. Nie ma uczucia miedzy nimi. Oby nie zniszczyli tego serialu i nie usmiercili Rio tylko polaczyli ich. Bardzo bym tego chciala.

ocenił(a) serial na 10
mroczna_koza

Ja tez uważam że mega byłoby gdyby byli razem. Mężuś to głupek niech spada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones