PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786959}

Good Girls

7,4 14 155
ocen
7,4 10 1 14155
Good Girls
powrót do forum serialu Good Girls

Dobry!

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja czekam aż Beth prześpi się z Rio

ocenił(a) serial na 6
marlice1

No dokładnie tak ;)

ocenił(a) serial na 8
marlice1

Czekam :D.

ocenił(a) serial na 6
marlice1

Oja, a myślałam, że jestem jedyna. xD Ja liczyłam chociaż na pocałunek.

ocenił(a) serial na 8
marlice1

Mają taką chemię między sobą, że aż bym się zdziwiła gdyby ktoś nie czekał :3

marlice1

ja mam nadzieję, że ona strzeli do tego pożal się borze mężusia i już nie będzie miała odwrotu od "złej strony mocy" i... Rio :D kurde, mało który koleś w filmach robi na mnie wrażenie, ale ten... ajć :D

ocenił(a) serial na 8
Urkeka

o to to! mało który aktor tak mnie kręci jak on w tym serialu, ogladam własciwie tylko dla scen z nim, jego głos też niezły. I ta chemia między nimi, wow.

ocenił(a) serial na 10
BethanyStansky

Dokładnie! Nic dziwnego, że dla niego zgrzeszyła :D

ocenił(a) serial na 10
marlice1

Hehe dokładnie to samo myślałam oglądając ten serial... Szkoda że tak mało odcinków 1 sezonu.. oby jak najszybciej wyszedł drugi.

marlice1

Na to samo czekałam cały sezon

użytkownik usunięty
marlice1

Rzadko aż taką chemię ktoś umie stworzyć na ekranie, dołączam do klubu hihi:D

ocenił(a) serial na 8
marlice1

Ja tez.... Może się doczekam

użytkownik usunięty
marlice1

Nigdy bym nie zgadła, że między nimi jest 7? lat różnicy gdzieś. Aktorka od Beth świetnie się trzyma, dałabym max 35:D

ocenił(a) serial na 10
marlice1

dziewczyny, ruszył 2 sezon:)) !!!, koniec drugiego odcinka - aż musiałam kilka razy cofnąć.....

ocenił(a) serial na 8
aleksandra_mokrzycka

o boże gdzie oglądasz!!!

ocenił(a) serial na 10
marlice1

filiser..., daj znać jak się podobało......, po drugim odcinku......

ocenił(a) serial na 10
aleksandra_mokrzycka

nienie, fili....

ocenił(a) serial na 8
aleksandra_mokrzycka

znalazłam pierwszy odcinek, więc biorę się do oglądania :D dzięki za czujność haha

ocenił(a) serial na 10
marlice1

znjadź też drugi:)))

ocenił(a) serial na 8
aleksandra_mokrzycka

już mam, już mam :D o boże! oglądam :D

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 8
aleksandra_mokrzycka

szykowałam się na większy boom, ale no. auć.

ocenił(a) serial na 10
marlice1

no dla mnie ten boom był mocniejszy od tego z tematu:))), "I'm gonna teach you" - ta nauka myślę będzie widowiskowa, czekam na następne odcinki:))))

ocenił(a) serial na 8
marlice1

Po odcinku 4 sezonu 2 - to ja już tylko na pocałunek czekam:D

Chemia między Beth, a Rio jest super - zwłaszcza gdy Rio omiata spojrzeniem Beth:D Sam seks na ekranie:D
Scena w łazience super hot:D, choć także nieco mało wyrafinowana.

A kiedy Rio tak rozwalał samochód - było widać jego uczucia jak na dłoni.:)

A Beth już dawno powinna kopnąć męża w krocze, rozwieść się z nim ( już po tym jak dowiedziała się o zdradzie - a o symulowaniu raka nie wspominając!!!) i pozwalać mu tylko na spotkania z dziećmi, a już na pewno nie powinna go słuchać.

ocenił(a) serial na 10
nan_s

Mnie tylko ciekawi czy to nie jest jakaś gra ze strony Rio.

ocenił(a) serial na 8
paulina_183

Gra w sensie, że Rio wykorzystuje Beth???

Nie mogę tego wykluczyć, bo Rio to przecież gangster. Ma swoje motywy na pewno.

I na pewno nie jest zakochany czy coś takiego. Podobnie jak Beth. Łączą ich interesy i dość duże pożądanie, ale na pewno nie zaufanie. Trudno mi powiedzieć czy romans ich pogrąży czy nie i czy Rio też zdradzi Beth czy nie.

Tylko, że kiedy rozwalił samochód, to nie powiedział nic mężowi Beth, choć mógł to zrobić i tak jakoś to wszystko wyglądało na zazdrość:).

ocenił(a) serial na 10
nan_s

Na amerykańskim forum piszą że rozwalił auto z zazdrości może coś w tym jest. Mnie zastanawia jeszcze to : powiedział że kończy z tym, wycofuje się z interesu oddaje go Beth ale po scenie w toalecie jednak zabiera pieniądze. Tego właśnie nie mogę wykombinować :po co? I jak to się stało że wyszedł na wolność mimo dowodów.

ocenił(a) serial na 8
paulina_183

Ja to trochę inaczej zrozumiałam - bo on powiedział, że kończy z praniem brudnych pieniędzy - ale przecież nie powiedział, że kończy z gangsterką czy mafią.

A ta scena w toalecie - to Rio to chyba odczytał jako wstęp do "partnerstwa" - co może być chyba bardzo różnie rozumiane. W sumie Beth to zaproponowała. Ta milcząca scena w łazience była bardzo dobra - taka delikatna.

I Rio wyszedł na wolność - za kaucją, ale FBI nie ma sprawy, bo nie mają świadka, nie mają dowodów, itp. Zatrzymanie to nie areszt, a tym bardziej nie więzienie.Po 24 godzinach - albo akt oskarżenia, albo tymczasowe aresztowanie, albo wypuszcza się na wolność.

paulina_183

Podczas sceny w salonie jak widzial meza Beth nie wygladal neutralnie, powiedzialabym, ze na zadowolonego nie wygladal. Maz zreszta tez ;) Beth z pewnoscia byla zazdrosna o ciemnoskora dziewczyne w samochodzie z Rio.
Zauwazylam po dotychczasowych odcinkach, ze serial troche zmienil sie, aczkolwiek nadal nie moge sie doczekac kolejnego odcinka. Z kolei ta chemia miedzy Beth i Rio tez jakby troche inaczej wyglada ;)

ocenił(a) serial na 8
Justka1985_filmweb

NIE SPOJLERUJCIE! o maj gad! po co to czytałam, haha
dopiero dziś biorę się za 2 sezon :o

dreamselllers

Soraweczka :) Poczatek 2 sezonu jak dla mnie extra... Koncowka juz nie

ocenił(a) serial na 8
marlice1

No pewnie, że czekałam, jak każdy :3

ocenił(a) serial na 8
marlice1

Nie tylko Ty, pod koniec 1 sezonu zaczęłam przewijac do scen z Rio i zastanawiałam sie dlaczego jego jest tak mało w tym serialu. Sezon 2 odcinek 4 i 8 wow

ocenił(a) serial na 8
nikita2412

Mała poprawka odcinek 9 nie 8

nikita2412

szkoda, ze znow to szybko nie nastapi :p

ocenił(a) serial na 8
Justka1985_filmweb

3 sezon przed nami :) mam nadzieję że szybko się pojawi

nikita2412

Mając na uwadze jak go potraktowała to chyba już nici z bunga bunga ;)

ocenił(a) serial na 8
Justka1985_filmweb

Moim zdaniem to wszystko było zaplanowane. Rio powiedzial "trenowalismy" i miało to pewnie na celu uwolnienie Beth od zarzutów a Rio i tak się z tego wykręci :)

klaudia22x

Niby tak, ale wtedy chyba by do niego nie strzelala... Najlepiej to on nie wygladal ;)

ocenił(a) serial na 10
klaudia22x

W koncu! Myslalm, że tylko ja to wiedzę:-D puste mieszkanie Rio, powiedzial, że krucho z kasą, mówił że NIE MOŻE jej pomoc, ale nie mówił, że nie chce. Zreszta wspomina o kluczu, że go nie chciała ( nie mogl jej powiedzieć doslownie masz klucz idz i wez czego potrzebujesz bo moze mial podsluch czy cos)... co potem jest wskazówką i wraca do magazynu. Tak jakby działo się u niego coś o czym nie wiemy. No i ostatnia scena - w pokrecony sposob pokazuje, że mu na niej zależy. Związanie agenta itd. I tu są dwie opcje - albo faktycznie myślał, że tylko zabicie agenta uwolni ją od problemu (wątpię w tę opcje) albo tak ją DOBZE znał (co wielokrotnie podkreślał), ze wiedzial że nie strzeli do agenta, ale odpowiednio sprowokowana (dlatego byl niemily, i pierwszy raz stracil panowanie nad sobą) strzeli do niego. I jeszcze ta cala jej wypowiedz sprzed strzalu, ze kazal jej krasc, prac pieniadze itd. Cała sytuacja - to byla jedyna opcja żeby agent uwierzyl, że jest niewinną zmanipulowaną przez gangstera mamą 4 dzieci. Wiec albo we dwójkę to wymyslili albo Rio ją zmanipulowal zeby ja ratować. The end. Na koniec dalej chce prac forsę, więc widzimy ze to co mowila ze ona nie chciala i to Rio do wszystkiego ja zmuszal - ze tak nie myśli, to nie prawda.

fili_filmweb

Ale to byloby zdeczka glupie. Przeciez mogl zginac

marlice1

obejrzałam 2 sezony w ciągu 2 dni (w dużej mierze z przymusu) i muszę przyznać, e kompletnie nie rozumiem fascynacji Beth z Rio. zupełnie nie widzę między nimi chemii o której mnóstwo osób się rozpisuje.

ocenił(a) serial na 8
isobel

@isobel ja napiecie jakies widzialam, jest moc osobiscie sama sie wkrecilam, ale uwazam ze wcale nie ma miedzy nimi uczucia tak jak tutaj sie wyzej rozpisuja Uzytkowniczki, on ja wedlug mnie caly czas wykorzystuje, zawsze jest jak mu lezy, pomagac to on nigdy jej nie pomaga.

ocenił(a) serial na 10
cady69

Tak wszystko na to wskazuje, gdyby nie jedna sytuacja - odzyskanie kocyka córki. Gdyby traktowal ja jak pracę to po pierwsze juz dawno by jej obil buzię i nigdy przenigdy nie wrocilby po kocyk jej córki.

ocenił(a) serial na 8
fili_filmweb

@fili_filmweb prosze nie zrozum mnie zle, ale ja czasami mysle ze my kobiety generalnie mowiac potafilmy przez jeden drobny gest nadbudowac sobie cala do tego historie, za kazdym razem nasz ukochany zawodzi, ale raz cos tam zrobil, a my potem kurczowo sie tego trzymamy nie widzac reszty, oczywiscie nie chce mowic ze kazda kobieta taka jest ale zauwazylam, ze wiele z nas czasem tak sobie wkreca.

ocenił(a) serial na 8
cady69

Dokładnie mam takie samo odczucie. Kompletnie nie widzę tam romansu. Rio korzysta z okazji, to Beth jest inicjatorką zbliżeń. Jest gangsterem, wykorzystuje ją do "brudnej roboty".

ocenił(a) serial na 8
Daga2daga

@Daga2daga dzieki za komentarz, bo zaczelam mysles ze tylko ja to widze... :D

ocenił(a) serial na 10
isobel

Jakąś tam "chemię", jak to określają tutaj, nawet mój mąż na początku filmu zauważył i dlatego sobie odpuścił dalsze oglądanie. Chociaż on to ujął oczywiście po swojemu: "oj widać, będzie na bank ostre bzykanko" ;)

ocenił(a) serial na 7
marlice1

Dawno takie chemii nie widziałem dwojgiem ludzi. I to od samego początku.

ocenił(a) serial na 10
marlice1

Matko uwielbiam sceny Rio i Beth ❤ostatnio trafiłam na ten serial i obejrzałam 1 i 2 sezon w dwa dni

ocenił(a) serial na 10
mini_330

Ja także kocham duet beth i rio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones