PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95064}

Gliniarz i prokurator

Jake and the Fatman
7,0 13 214
ocen
7,0 10 1 13214
6,3 7
ocen krytyków
Gliniarz i prokurator
powrót do forum serialu Gliniarz i prokurator

Z przykrością zauważyłem,że po dość niespodziewanej wycieczce(dla czego tak szybko?!) obu panów na te malownicze wyspy razem z drugą serią, serial zmienił sie na gorsze.

Kultowy,bardzo humorystyczny wstęp zastąpili czymś co było by zupełnie nijakie, gdyby nie ostatnia scena z Mc Cabem stojącym na tle jakże podobnego do niego bożka,jest niezła(ale takie to jak by na siłe,jak reszta humorystycznych wątków).
Z muzyką jest jeszcze gorzej. Próbowano na siłe stworzyć coś lepszego zapominając że coś świetnego już powstało.W efekcie oszpecono genialny motyw,co wszyscy słyszą.

Ostatnia rzecz która kuleje to fabuła.Zagadki coraz prostrze,McCabe coraz mniej byłystkoliwy i władczy,Styles też jakiś taki nijaki.
Wszystkie te negatywne zmiany prawdopodobnie zostały podyktowane jakimś roszadami personalnymi,więc jestem wstanie to zrozumieć.

Mam nadzieje jednak że w dalszych odcinkach mniej będzie Nasha Bidgesa, a więcej Herculesa Poiree.

Wie ktoś czy warto czekać? Wrócą do Los Angeles?
Sorry ale musiałem troche ponarzekać,no bo już nie mogłem;-)

ocenił(a) serial na 10
Muppetus

Prawdopodobnie wrócą, w koncu serial liczy 106 odcinków a to jest ok40,mam nadzieje że tvp2 wyemituje wszystkie.
Co do Hawaii niezgodze się z tobą, zmiana jest dobrym pomysłem wiele wnosi do serialu,nowe wątki(przynajmniej w innym plenerze:) odcinki wydają mi się bardziej emocjonalne,refleksyjne.Mniema m że jestes fanem serialui to jest tylko chwilowe marudzenie. W kazdym razie teraz juz takich seriali nie robią...jak chcesz pogadać to pisz gg;5809337 pozdr.

ocenił(a) serial na 9
Muppetus

Masz dużo racji :) Chodź ostatnio rzadko mogę oglądać serial :( początek z pierwszej serii rzeczywiście jest kultowy: "Jake Styles?? Nie pytajcie skąd będąc gliniarzem bierze na takie życie.." itd. (różne były tłumaczenia).

Mam nadzieję, że miejsce akcji wróci do Los Angeles...

P.s. Co do Bridgesa też się z Tobą zgadzam, pozdr. :)

ocenił(a) serial na 9
Muppetus

Z tego co wyczytałem odcinki w L.A. wrócą w połowie 4 serii(uff,użyło mi;))
Nadal nie wiem natomiast jak sie ma sprawa z czołówką i zmianami w wyglądzie scenariuszy w tych odcinkach.Może jednak zmieni sie coś już od 3 serii.To już niedługo bo 2 seria miała tylko 11 części(powstawała tylko na początku 89).Notabene ciekawostką jest ,że po pierwszej serii panowie zrobili sobie półroczną przerwe i to właśnie spowodowało to ukrucenie.Wyciągnełem wnosek że to właśnie to mogło być przyczyną takiego rozchwiania postaci,ale czy to chwilowe,i czy mam racje,to już nie wiem:-)

PS.Hercles Poirot nie ma oczywiście nazwiska znanego biathlonisty (Poiree).Ze sportem to on chyba nie miał zbyt wiele wspólnego:-)

ocenił(a) serial na 7
Muppetus

bo mieli tam studia filmowe, w których wtedy nic nie kręcili, a trzeba było płacić, więc postanowili tam kręcić, potem kontrakt wygasł i wrócili do L.A., też nie wiedziałam o tym, poszperaj w sieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones