PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 164
oceny
7,3 10 1 46164
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Glee

ocenił(a) serial na 10

Są w życiu takie rzeczy, których się nie zapomina, szczególnie jeśli trwały długo i były na tyle ważne, iż miały moc zmieniania rzeczy. Nie oglądałem Glee, bo lubiłem ich piosenki albo bohaterów. Oglądałem Glee, bo Glee mnie zmieniało, pozwalało mi uwierzyć, że j a też mam znaczenie, nie jestem niewidzialny. Narzekało się na Glee, przy ostatnich sezonach szczególnie, ale na koniec chciałbym zapisać jedno słowo:

Dziękuję.

ocenił(a) serial na 10
JohnJulias

Zgadzam się. Glee naprawdę wiele znaczyło dla zwykłych ludzi. Ostatnie odcinki były cudowne, aż żal, że to koniec :) .

JohnJulias

Pięknie powiedziane.

ocenił(a) serial na 10
JohnJulias

dołączam się do podziękowań :) Glee to takie "dzieło" już jak dla mnie, które każdy powinien obejrzeć właśnie ze względu na przesłanie :)

ocenił(a) serial na 8
JohnJulias

Moim zdaniem sezon 6 był dużo lepszy od 4i 5 dlatego tak ciężko jest się pożegnać. Nie dociera do mnie fakt, że to już koniec. Glee naprawdę zmieniło moje życie.
Nic dodać nic ująć, proste słowo "Dziękuję" oznacza dużo więcej :')

ocenił(a) serial na 9
JohnJulias

Przyłączam się. Ciężko jest mi oswoić się z myślą, że "Glee" już nie wróci. Żaden serial nie wpłynął i nie wpłynie na mnie tak jak ten.

ocenił(a) serial na 8
JohnJulias

Naprawdę :) Nie jest to jakiś przeambitny serial,ale coś w nim jest,że go kocham. Pomógł mi uwierzyć,choć odrobinę, w siebie, że to nie ze mną jest coś nie tak, tylko ze światem dookoła. Że każdy z nas jest piękny na swój własny sposób. Chciałaby tylko znalezdz grupę ludzi,która doceni we mnie to,że jestem.

ocenił(a) serial na 10
JohnJulias

Zgadzam sie w 100%

ocenił(a) serial na 9
JohnJulias

Tak jak osoby powyżej dołączam się do podziękowań, ten serial ma w sobie coś magicznego, zatem parafrazując słowa piosenki stwierdzę: Because I watched you, I have been changed for good❤️✨

ocenił(a) serial na 10
JohnJulias

nic dodać nic ujac, Glee zrobiło dla mnie tak wiele że nie da się tego opisać. dla kogos to może być śmieszne ale mam to gdzieś :) Being a part of something special, makes you special

ocenił(a) serial na 7
JohnJulias

lol ja aż tak sie tym nie jaram ale okej

ocenił(a) serial na 7
JohnJulias

Zaczęłam oglądać Glee po raz pierwszy dzięki udostępnieniu serialu na Netflixie.

Piękny serial.
Chwilami ciężko się mi go ogląda wiedząc, że Cory i Mark już nie żyją.

Pomimo wszystko polecam.

ocenił(a) serial na 10
JohnJulias

Ja już podczas oglądania miałam świadomość, że coś się zmienia. Glee wiele mnie nauczyło, mam wrażenje, że przede wszystkim większej tolerancji i tego, by próbować spełniać marzenia. Dziękuję, Glee. Oprócz wielu wspaniałych wykonań piosenek dostałam też lekcję życia ;)

ocenił(a) serial na 1
Assimilatte

Lekcje zycia daje zycie, nie media. Media sa od propagandy i wplywania na wasze nieswiadome mozgi.

ocenił(a) serial na 10
JohnJulias

Obejrzałem poraz kolejny Glee i poraz kolejny łza w oku się kręci oglądając ostatnie odcink. To nie jest tylko serial, to obraz tego co się dzieje w życiu zwykłych szarych ludzi i obraz tego jak to zwykle życie może się zmienić jeżeli tyko chcemy.

ocenił(a) serial na 1
JohnJulias

Ten serial to jedna wielka propaganda. Ogladalem z kilkanascie odcinkow i myslalem ze tak prosta propaganda moze trafic tylko do prostego amerykanskiego widza bo pod niego byla skrojona.

ocenił(a) serial na 10
Szparfan

Czy propaganda to jedyne słowo jakie znasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones