PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103882}

Gigi

Dash!! Kappei
7,8 5 423
oceny
7,8 10 1 5423
Gigi
powrót do forum serialu Gigi

Odcinek 1
26.03.2016 Godz 6:25

luka6782

oglądam! Najbardziej mi się podoba to, że te odcinki nie są po retuszu, tylko w starej jakości. Szkoda, że Polonia 1 potraciła inne seriale jak Pojedynek Aniołów , Rodzina Trappów albo Fantastyczy świat Paula.

ocenił(a) serial na 10
ciosina

Skąd masz informację, że Polonia 1 potraciła te seriale? Wciąż się łudzę, że będzie mi dane obejrzeć Pojedynek Aniołów na Polonii 1.

A co do Gigiego, to Polonia 1 emituje go teraz w soboty i niedziele, choć były 4 dni, gdzie leciał codziennie. Zdarza się, że któryś odcinek jest pominięty (nie rozumiem, dlaczego mają tam taki bałagan, żadne anime, które leci od zeszłego roku, nie poleciało z wszystkimi odcinkami). Jakość stara, ale kompresja jest widoczna niestety. Najlepsza jakość była za czasów analoga i transmisji naziemnej.

v_12

Mieli jakiś pożar czy wypadek i stracili dlatego mają niepełne serie niektórych anime. Oglądam cichego i zapewniam ze ta Stara jakość to atut . Nie ogladalbym gdyby dali nową wersję z napsisami albo nowym lektorem.pamoetmam jak dzwoniłem do nich żeby powtorzyli odcinki tsubasy :) w latach 90 tych. Rodzinę trappow chętnie bym obejrzał i pojedynek aniołów też a do tego jeszcze fantastyczny świat Paula.

ocenił(a) serial na 10
ciosina

Też czekam na Tsubasę. ;) Nie wyobrażam sobie oglądania tych anime z innym lektorem. Klimat musi być. Przyzwyczajenie robi swoje. Gigi nawijający po włosku rządzi. ;-) Bene, bene ;)

ps. dzięki za info... wciąż łudzę się, że ktoś ma Pojedynek Aniołów z Polonii 1. Mi się ostało na VHSie 10 sekund nagrania jednego odcinka ;/

v_12

Tsubase sprzedali wrocławskiej stacji tv4 wtedy miała inną nazwę,potem oni z kolei sprzedali polsatowi 2 a co oni z tym zrobili to nie wiem.dobrze że ktoś zgral to na ytube z lektorem. Aniołów nie ma nigdzie bo ktoś wrzucilby na chomika.tak samo problem z tygrysia maska.była jeszcze inna śmieszna bajka pt Hela. Jak wszystkie z wloskimdubingiem miała genialne piosenki.

ocenił(a) serial na 10
ciosina

Pamiętam Helę. A Tygrysia Maska leciała na Polonii 1 wydaje mi się, że jakieś 8 lat temu ostatni raz, bo oglądałem kilka odcinków. A Tsubasa leciał kilka lat temu chyba na AXN scifi, ale nie mam pojęcia jak to wyglądało.

v_12

Wgladal nieźle.japoński dubbing i napisy ale niektóre sceny powycinane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones