PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211018}
8,1 1 165
ocen
8,1 10 1 1165
Garth Marenghi's Darkplace
powrót do forum serialu Garth Marenghi's Darkplace

Szukam chętnych, 5 osób - wyjdzie po jeden odcinek na glowe, powinnismy sie w miare szybko uwinac, ja mistrzem angielskiego nie jestem, ale z jednym odcinkiem to mysle spokojnie sobie poradze. Sa chetni? Przydałby sie tez jakis mocarz, ktory potem sprawdzi ewentualne błedy.

blessdamic

przetlumaczylam jeden odcinek, ale nie wiem, gdzie go mam. Jak się dowiem, to dam znać. Ave.

ocenił(a) serial na 8
wodaognista

i jak tam z tymi napisami? znalazły sie? do ktorego odcinka?

ocenił(a) serial na 9
blessdamic

kurczaki pomógł bym ale na studiach mam kampanie wrześniową i nie mam aktualnie czasu nawet po 4 literach się podrapać ale jeżeli akcja się przedłuży to po 15IX mogę spokojnie przysiąść plus moja dobra koleżanka jest względnie niezła lingwistką więc korekta stała by na odpowiednim poziomie aha blessdamic co to za odcinek ????

ocenił(a) serial na 8
stringerbell

Nie wiem jaki ma przetlumaczony wodaognista, a nie mam mozliwosci wysylania prywatnych wiadomosci, a tak to myslalem zeby jechac po kolejnosci zgloszen, ja moge tlumaczyc pierwszy, no chyba ze ona zrobila to wczesniej, wiec wzialbym sie za drugi, a reszta dalej, ale nie wiem czy zbierzemy tylu chetnych

ocenił(a) serial na 8
blessdamic

aha, w angielskich napisach ktore hulaja po necie, sa niezle braki, ale znalazlem pelne skrypty do wszystkich 6 odcinkow, takze ten problem mielibysmy z glowy.

ocenił(a) serial na 8
blessdamic

ja pierwszy odcinek juz ogarnalem, mysle ze z wiekszoscia smaczkow, jak sie znajda chetni do innych, wezme sie za stworzenie odpowieniego pliku z napisami.

ocenił(a) serial na 8
blessdamic

ja dłubię juz w drugim, także w razie co, brać się za trzeci

ocenił(a) serial na 9
blessdamic

blessdamic jeszcze przetlumaczysz calosc kurcze ale bym pomogl ale niestety z 400 stron zrobilo sie 700 ehhh powodzenia ja jak tylko ogarne na studiach wkraczam i mam nadzieje ze cos zostanie jeszcze

ocenił(a) serial na 8
stringerbell

Spokojnie, ja dopiero robie sobie notatki, zeby potem od reki jechać na polski, także jeszcze sporo roboty, a ze chetnych nie widac, także z pewnoscia cos dla Ciebie zostanie :)

ocenił(a) serial na 8
blessdamic

drugi pękł, notatki są i parę watpliwosci do rozwiania, niedlugo ruszam z trzecim, takze teraz pierwszy wolny to czwarty - wiadomo.

ocenił(a) serial na 7
blessdamic

Moge spokojnie jeden odcinek przetlumaczyc, tylko ktory?

ocenił(a) serial na 8
Borja

Gitara, bierz czwarty w takim razie

ocenił(a) serial na 7
blessdamic

http://rapidshare.com/files/417193836/Garth.Marenghis.Darkplace.S01E04.pl.rar

ocenił(a) serial na 8
Borja

No Borja, ładnie się uwinąłeś, dziekowa. Jest parę błedów, które potrafie poprawić sam, a potem przefiltruje, przez kogos jeszcze. Ja caly czas dłubie w tlumaczeniu, czekamy na stringerbella, zobaczymy jak projekt bedzie stał 15 wrzesnia i bedziemy dzialac dalej.

blessdamic

Witam! Chętny jestem do tłumaczenia. Pytanie: który odcinek i skąd mam znaleźć ten skrypt który mam przetłumaczyć?

Słyszałem same dobre rzeczy o tym miniserialu, wiesz może skąd go zdobyć?

ocenił(a) serial na 8
Bruce_Lee

Ja właśnie kończe napisy do 2 odcinka. Pierwszy i czwarty praktycznie są gotowe, trzeci mam w miare obcykany, 5 zostawmy dla stringerbella, więc jak chcesz to bierz się za 6.

http://www.myspace.com/315450112/blog

Tu jest skrypt, a skad wziac serial? Pełno na necie roznej masci linków, albo do kupienia chociazby na ebayu.

ocenił(a) serial na 8
blessdamic

halo, halo, gdzie jest springbell? a moze, ktos inny chce sie wziac za 5 odcinek? 6 tez jest do wziecia

ocenił(a) serial na 8
blessdamic

4 odcinki gotowe, będę się brał za 5, także jakby ktoś chciał pomóc, to został 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones