PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211018}
8,1 1 165
ocen
8,1 10 1 1165
Garth Marenghi's Darkplace
powrót do forum serialu Garth Marenghi's Darkplace

Bardzo specyficzny

ocenił(a) serial na 8

Zdecydowanie nie spodoba się każdemu. Może podejść komuś kto lubi totalnie absurdalny humor, śmieszną estetykę lat 80-tych i zamierzone błędy w realizacji. Tutaj nic nie jest normalne. Wszystkie postaci są kiepsko zagrane, dialogi są koszmarne, a fabuły odcinków są bezdennie głupie. I z tego wszystkiego się człowiek śmieje oglądając ten serial. Ja się bawiłem przednio i żałuję, że tylko sześć odcinków powstało.

użytkownik usunięty
Malignus

no cóż te dialogi były naprawde kiepsko zagrane (wiem że takie było zamierzenie- kiczowate filmy lat 80) ale dla mnie to było nie do wytrzymania. Wszyscy mówią jednakowym tonem i brzmią jak roboty Szczególnie ten czarny czytał wszystko na jednym wdechu.Sam film też mnie rozśmieszył dla wszystkich którzy lubią takie "komedie"
polecam "Atak pomidorów zabójców"

ocenił(a) serial na 5

Zgadzam się z powyższą opinią. Lubię wybrane filmy gatunku lat 80, ale absolutnie nie na zabój, więc kiedy dowiedziałam się o parodii musiałam zobaczyć, jak wyjdzie przedstawienie wszystkich tych elementów w natężonej formie. I to jest śmieszne... ale do pewnego momentu. Po pewnym czasie odcinki najzwyczajniej już mi się dłużyły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones