PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631857}

Doll Mask

Gak-si-tal
8,0 298
ocen
8,0 10 1 298
Gak si tal
powrót do forum serialu Gak-si-tal

Najlepszy serial 2012

ocenił(a) serial na 10

Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona!! Myślałam, że po CityHunter w tego typu produkcja mnie już nie zaskoczy, nie zaciekawi- Jednak ten serial przebił City Huntera i to dość mocno. Może jedynie początkowym odcinkom trzeba dać szansę - potem juz leci jak z bicza strzelił. Genialne postaci - nie są jednowymiarowe - bardzo dynamiczne. Bardzo fajnie rozwinięte wszystkie wątki nie tylko głównych bochaterów. Bardzo spójny scenariusz - przemyślany od początku do końca. No i doskonała gra aktorska (szczególnie męskiej części obsady). Genialne zakończenie naprawdę nic mnie nie rozczarowało w tej produkcji. POLECAM 10/10 i 10 serduszek <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

ocenił(a) serial na 9
trist89

Jak dla mnie City Huntera nie pobił, ale zgadzam się z wszystkim innym ;) I Won Joo taki przystojny w tym mundurze ♥ Również polecam, naprawdę warto :) 9/10

trist89

gdzie można obejrzeć tą drame najlepiej z pol napisami

Anitt17

Możesz zobaczyć na www.gooddrama.net ,ale po angielsku.

ocenił(a) serial na 9
Anitt17

zgadzam się z NikaDominika15 drama jak na razie nie pobiła City Huntera,no ale jestem dopiero w połowie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones